Forum: Karmienie

przestawienie z butli na pierś

Witam, po kryzysie laktazyjnym i częściowym wprowadzeniu butli podjęłam dycyzję o całkowitym prześciu na cycusia ponieważ mój synek (3,5 m) coraz częściej chciał tylko butlę …z lenistwa a poza tym już nie wiedział jak co ssać … więc się wściekał. Dzisiaj zaczynam 6 dobę przy czym mam wrazenie że mały się nie najada – krótkko ssie, mało śpi i jest marudny oraz ciągle wkłada i ssie rączki. Dodam, że przystawienie do piersi – odbywa się po uprzednim podaniu smoczka i szybkiej zamianie na cycusia … jak mały się zorientuje że ssie cycusia – pręży się, wygina i krzyczy jak zażynany ;( Boję się, że je za mało, przy tym przyzwyczajam go do smoka – wcześniej sporadycznie. Co radzicie … jak go oszukać, walczyć z nim dalej …sama już padam z nóg !

Pozdr, JOKA

JOKA

2 odpowiedzi na pytanie: przestawienie z butli na pierś

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: przestawienie z butli na pierś

ssanie smoka i piersi to dwa rozne rodzaje ssania (podobno), wiec bedzie sie denerwowal. POlecam zdecydowanie kontakt z poradnia laktacyjna – internetowo niewiele da sie zrobic, bo trzeba na zywo ocenic technike ssania i lapania.

magda z mlodymi

joka Dodane ponad rok temu,

Re: przestawienie z butli na pierś

masz rację, podjadę w najbliższym czasie do poradni – jest w moim mieście. dzięki
Póki co nadal muszę dawać najpierw smoczek – później szybko pierś na zamianę, nie da rady inaczej.

JOKA

Znasz odpowiedź na pytanie: przestawienie z butli na pierś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Poszukiwania OPIEKUNKI!!!!
Dziewczyny, Jestem załamana, znalezienie opiekunki zaczyna graniczyć z cudem....!!! No może jeszcze nie rozpoczęłam poszukiwań pełną parą (tak się pocieszam) ale na razie pustynia! Szukam na portalach niania.pl, dwukropek.pl, rozwiesiłam kilka (w
Czytaj dalej