PRZESTROGA DLA INNYCH.

Byliśmy wczoraj na działce z Alką u rodziców.Oni mają psa w klatce raczej niegroźny bardziej głupi ale nie gryzie znajomych Adam mój mąż wziął Alkę na ręce i pokazał jej pieska ona w niebo wzięta gadała do niego a on stanął na dwóch łapach o jedną się oparł a drugą “pogłaskał” Alicję po twarzy tzn. podrapał naszczęście nie zrobił tego mocno ale bałam się o prawe oczko bo właśnie po tej stronie pojechał łapą dzisiaj już prawie nie ma śladu nogi mi się pożądnie ugieły dlatego przestrzegam wszystkie mamy żeby uważały.Dodam że ten piesek to wyżeł i jest dość postawny nie wspomnę o łapach.

/albumy/album.html?id=7811&q=moja%20rodzinka&k=6

4 odpowiedzi na pytanie: PRZESTROGA DLA INNYCH.

Dodane ponad rok temu,

Re: PRZESTROGA DLA INNYCH.

Dobrze, że tak się to skończyło…. Ja też się boję, bo Nati tak lubi psy i w ogóle się ich nie boi….

Kaśka z Natusią (15 miesięcy 🙂

lea Dodane ponad rok temu,

Re: PRZESTROGA DLA INNYCH.

My mamy psa, ale jest głupi niestety, szczególnie jest idzie o małe istotki, nie pokazujemy mu dziecka, choć pies chodzi swobodnie po domu, poza naszym pokojem… bardzo sie boje ze mogly cos nam zrobic.

mala103 Dodane ponad rok temu,

Re: PRZESTROGA DLA INNYCH.

chyba w ogóle wszystkie zwierzaki nie tylko psy ponoć koty są jeszcze gorsze.

[Zobacz stronę]

pikpok Dodane ponad rok temu,

Re: PRZESTROGA DLA INNYCH.

Wiecie co, może wyjdę na jakąś faszystkę, ale od czasu kiedy mam Ola nie lubię kotów i psów… Nie uczę dziecka nienawiści do tych stworzeń, wręcz przeciwnie mówię “zobacz jaki ładny piesek” (ale jestem zakłamana hi,hi), sama nigdy nie głaszczę psów ani kotów i moje dziecko też nie, pewnie bidulek nawet nie wie, że tak można.

Agnieszka i Olo (ur. 11.01.2002)[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: PRZESTROGA DLA INNYCH.

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Porod za granica
Czy ktoras z was planuje urodzic poza granicami Polski? Ja obecnie jestem w Hiszpani i strasznie sie tego obawiam bo jednak nie czuje sie tu do konca komfortowo bo jednak
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Szykują nam zmiany w urlopach
Właśnie wczoraj dowiedziałam się od koleżanki, która była na szkoleniu z opieki społecznej, że nasz rząd szykuje nam zmiany w urlopach macierzyńskich i wychowawczych. A mianowicie. Jest projekt ustawy, która
Czytaj dalej