przeziębienie

Nie wiem czy jestem w ciąży, żadnych objawów nie mam, ale cholernie się przeziębiłam i od razu pojawiło się pytanie co będzie jak jestem w ciąży. Jestem w 27 dc, na test za wcześnie. Wczoraj poleciałam do lekarza rodzinnego – przepisał mi syrop homeoptyczny i coś do płukania gardła. Lekarka sama zapytała czy przypadkiem nie jestem w ciąży, zabroniła mi brać jakiekolwiek inne lekarstwa, wypisała zwolnienie i mam się kurować domowymi specyfikami. No, ale mam pytanie, gdybym jednak była w ciąży, to jakie konsekwencje pociąga za sobą przeziębienie, w jaki sposób ono wpływa na dziecko? Doradźcie coś.
Aha nie mam temperatury, więc to jest plus…

Jumi

2 odpowiedzi na pytanie: przeziębienie

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: przeziębienie

jumi,

Według mnie nie masz co się denerwować. Przeziębienie nic nie zaszkodzi na takim etapie zwłaszcza jak nie masz temperatury (wysoka temperatura może utrudniać implantację bo organizm się broni ale to też nie jest reguła).
Wiele kobiet choruje i baluje i bierze różne dziwne leki nie wiedząc, że jest w ciąży – sama mam mnóstwo takich przypadków – i rodzą zdrowe dzieci.

Najważniejsze jest się nie denerwować bo stres może działać gorzej niż przeziębienie.

Trzymam kciuki i odpędzam @ :-))

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

tynka Dodane ponad rok temu,

Re: przeziębienie

Ja jak byłam w ciąży to też się rozchorowałam. I też nic nie wolno mi było brać. Jedynie pani w aptece poleciła pić herbatkę z lipy i dała mi jakąś maść wygrzewającą dla dzieci. Nic poza tym. Jedynie delikatne domowe sposoby.

Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: przeziębienie

Dodaj komentarz

Dla starających się
nie wiem jak z ta owulacja
nie wiem jak z moja owulacja czy juz byla czy jeszcze mam czekac, w nocy az sie obudzilam tak mnie jakos dziwnie ciagnal brzuch, zadnych objawow tylko mi tak od
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
karmienie piersia a solarium
witajcie dziewczyny, wprawdzie moje maleństwo ma dopiero 10 dni, ale ja juz myslę przyszłosciowo i zaczęłam sie zastanawiac czy ja minie juz okres połogu będe mogła skorzystać z solarium, nigdy
Czytaj dalej