Przeziębienie?

Chyba dopadło mnie jakieś przeziębienie, a może to zatoki mi się odzywają. Chodzi mi o to jakie leki lub w ogóle co mogę stosować przy bólu głowy, katarze- lekkim, lekko bolącym gardle a w zasadzie drapiącym a nie bolącym. Pomóżcie, karmię piersią i nie chcę zaszkodzić mojej Kamilce.. Kasia i Kamilka.

3 odpowiedzi na pytanie: Przeziębienie?

ani-ani Dodane ponad rok temu,

Re: Przeziębienie?

Ja stosowałam Paracetamol.
Na gardło Chlorchinaldin.
Słyszałam, że jest taki syrop Pyrosal (można dawaćgo dzieciom oid 6 mies) który i ty przy karmieniu możesz brać (tylko nie wiem jak duże musi być dziecko żeby nie zaszkodziło mu to)

Ani_ani i Izunia-Kropunia (8 miesięcyi 1/2)

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Przeziębienie?

Ja brałam ESBERITOX – homeopatyczne tabletki.

Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

Dodane ponad rok temu,

Re: Przeziębienie?

Będę się musiała dowiedzieć może w aptece bo Kamilka ma dopiero 3,5 miesiąca. Dziękuję wam za odpowiedz. Tak bardzo bym chciała już czuć sie dobrze, bo czuję się “jakby mi kto obuchem w łeb”, moja głowa jest taka ciężka no i kręci mi się w niej.

Edited by makaki on 2003/05/19 12:09.

Znasz odpowiedź na pytanie: Przeziębienie?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Raczkowanie
Od niedawna Iza zaczęła z lubościąpróbowaćwstawać na kolanka. Na razie jej to za pbardzo nie wychodzi, ale myślę że za tydzień będę mogła się pochwalić (albo raczej pożalić:) że już
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
CZY JEST KTOŚ....
KTO UCZYŁ DZIECKO ZASYPIANIA METODĄ Z KSIĄŻKI "KAŻDE DZIECKO MOŻNA NAUCZYĆ SPAĆ"?. CHCIAŁABYM SIĘ ZAPYTAĆ O REZULTATY TEJ NAUKI. KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02 [img]/upload/10/27/_106930_s.jpg[/img]
Czytaj dalej