Przeziębienie u 5 miesięcznego dziecka

Witam mam pytanie jak domowymi sposobami pomóc maluchowi który ma niewielki kaszelek i katar. Na wizycie u lekarza mały dostał syrop ale połowę z tego syropu wypluwa.

3 odpowiedzi na pytanie: Przeziębienie u 5 miesięcznego dziecka

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Moj dostawał Cebion + nasivin do noska.

gosik Dodane ponad rok temu,

syropek możesz rozpuścić w niewielkiej iloci soku/mleka i podać przez butlę
by w nocy mu się lepiej oddychało, warto podwyższyć materac by dziecko spało z główką wyżej (ja podkładałam zwinięty koc)

aktyde Dodane ponad rok temu,

Szy miał 6 -cy jak był przeziębiony. Na pewno miał wtedy syrop prawoślazowy,do noska psikanie wodą morską i na odkażenie kropelkę sulfacetamidum,ale to jest na receptę.
Po chyba 3 dniach wróciliśmy do pediatry bo kaszelek nie przechodził i kazała robić inhalacje z pulmicortu i soli fizjologicznej.

A w domu podniesienie materaca książkami,wieszanie mokrych pieluch na łóżeczku z 1-2 kropelkami olbas oil,na noc troszkę smarowałam plulmexem,częste kładzenie na brzuszku,no i spacery 😉

Edit : A,od pediatry miał jeszcze właśnie jakiś syrop (nie pamiętam nazwy ),który też wypluwał.Ale nei dziwie się bo jak ja go spróbowałam to okazało się że jest okropnie gorzki… Dodawałam ociupinkę glukozy i jakoś mordowaliśmy ten syropek.

Znasz odpowiedź na pytanie: Przeziębienie u 5 miesięcznego dziecka

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Ot takie cudeńka znalazłam w necie..
[url]https://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html[/url] [url]https://www.ciazowy.pl/kalkulator,koloru-oczu.html[/url] [url]https://www.ciazowy.pl/kalkulator,grupy-krwi.html[/url] [url]https://www.ciazowy.pl/kalkulator,urlop-macierzynski.html[/url] W pierwszy nie wierzę, ale pobawić się można Wyszedł mi zielonooki chłopak z grupą krwi Rh + ( Chociaż przeczuwam dziewkę ;) )
Czytaj dalej