Forum: Karmienie

purelan 100 – pomóżcie!

od kilku dni usiłujemy z mężem upolować ten specyfik, ale w każdej aptece robią wielkie oczy, a jedna pani magister nawet stwierdziła (po przewertowaniu tajemniczej zawartości swojego kompa), ze takie coś nie jest w ogóle zarejestrowane w krajowym rejestrze leków. o co chodzi?! przecież tyle dziewczyn o tym pisało? gdzie wy to kupujecie?!
olenka & tygrysek adaś regularnie maltretujący jej brodawki 🙂

8 odpowiedzi na pytanie: purelan 100 – pomóżcie!

kosia Dodane ponad rok temu,

Re: purelan 100 – pomóżcie!

Najlepiej dostac u dystrybutora lokalnego Medeli. U nas np mozna kupic Puerlan w szpitalu (20zl), ale tez i w szkolach rodzenia, ktore sa dystrybutorami medeli.

Pozdrawiam serdecznie,

kosia

joanka-b Dodane ponad rok temu,

Re: purelan 100 – pomóżcie!

Nie wiem jak w Bytomiu, ale w Warszawie kupiłam w sklepiku szpitalnym, więc może tak spróbuj poszukać,
pozdrawiam

Asia z Zuzią (18.11.2002)

olenka-p Dodane ponad rok temu,

Re: purelan 100 – pomóżcie!

jutro będę miała to cudo – okazało się, że kumpela zaopatruje się w purelan w szpitalu w mieście gdzie mieszkają moi rodzice. mama już go kupiła, muszę tylko odebrać. ciekawe czy warto było tak na niego polować? mam nadzieję, że uratuje moje cyce…
dzieki za informacje,

olenka & tygrysek adaś

joanka-b Dodane ponad rok temu,

Re: purelan 100 – pomóżcie!

życzę Ci z całego serca by Ci pomogło.. Mi niestety nie pomogło, a mojej koleżance już po dwóch dniach, tak więc jest to sprawa indywidualna
powodzenia

Asia z Zuzią (18.11.2002)

sihaja Dodane ponad rok temu,

Re: purelan 100 – pomóżcie!

Jakbyś mimo wszystko nie wyleczyła piersi (mi się to udało dopiero po 2 miesiącach karmienia!!!) polecam iść do poradni laktacyjnej. Pani pokaże Ci jak przystawiać malucha żeby nie bolało. Pozdrawiam Monika i Martusia (22.06.2002)

ika-76 Dodane ponad rok temu,

Re: purelan 100 – pomóżcie!

U nas w Gliwicach można kupić w szkole rodzenia i w szpitalu położniczym… Nie wiem czy tez położne śodowiskowe tego nie rozprowadzają..

Pozdrowienia

Dodane ponad rok temu,

Re: purelan 100 – pomóżcie!

PureLan można zamówić drogą internetową oto adres:
[Zobacz stronę], kosztuje 20zl
Ula i Hania (14.01.03)

aborka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez olenka_p:od kilku dni usiłujemy z mężem upolować ten specyfik, ale w każdej aptece robią wielkie oczy, a jedna pani magister nawet stwierdziła (po przewertowaniu tajemniczej zawartości swojego kompa), ze takie coś nie jest w ogóle zarejestrowane w krajowym rejestrze leków. o co chodzi?! przecież tyle dziewczyn o tym pisało? gdzie wy to kupujecie?!
olenka & tygrysek adaś regularnie maltretujący jej brodawki 🙂

bo panie w aptece szukały jako PURELAN. A to jest MEDALA PURELAN. nie umiały szukac. Jest obecnie w ofercie hurtowni np PGF. (własnie sprawdziłam)

ups, ale staroć sie wygrzbał….. nie patrzyłam na date

Znasz odpowiedź na pytanie: purelan 100 – pomóżcie!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
lek, brac czy nie ?
jestem przeziebiona i lekarka prZepisala mi GROPRINOSIN ale na ulotce jest napisane ze kobiety w ciazy i karmiace piersia nie powinny brac gdyz bespieczenstwo stosowania leku nie zostalo ustalone???/?
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
krótki urlop
Dzisiaj minęło mi 8 tygodni urlopu macierzyńskiego. Połowa. To straszne, że ten czas tak szybko leci...Jak pomyślę, że już pod koniec marca mój urlopik się kończy...Dobrze, że jest jeszcze coś
Czytaj dalej