pytanie-bardzo ważne:(((

jestem w 5 tygodniu ciązy(dwa testy pozytywne ) ale od wczoraj mam dziwne plamenie tzn taki brunatmy śluz nie jest go duzo ale jest :((( nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam i jeszcze boli mnie brzuch i tak cały czas jutro dopiero wybieram sie do lekarza ale już sie martwie co będzie jak myślicie???.
Pierwszy raz jestem w ciązy i nie wiem czy to całkiem normalne,boję się i to strasznie i ten strach jest silniejszy ode mnie :(((((((((((((

Aga+niunia

4 odpowiedzi na pytanie: pytanie-bardzo ważne:(((

tojka Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie-bardzo ważne:(((

Na pewno powinnaś udać się do lekarza i to w miarę szybko. Niekoniecznie musibyć to coś grożnego , czasem pojawiają się plamienia np.w czasie kiedy powinnaś (gdybyś nie była w ciąży) dostać miesiączkę. Myślę , że będzie dobrze.Trzymaj się mocno.
Tojka

tojka

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie-bardzo ważne:(((

Droga Agnieszko,
Poczekaj na jutrzejszą wizytę…nie denerwuj się i myśl pozytywnie. Czsami tak bywa, że plamienia pojawiają się w czasie ciązy….Lekarz wszystko Ci wyjaśni i zaradzi jak trzeba.
Pozdrawiam i trzymam kciuki,
trzymaj się:-))

Kasia

edith Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie-bardzo ważne:(((

Plamienia nie mozna zlekcewazyc ! Moze to naprawde nic groznego. Czasem (jesli sa to bardziej uplayw) moze byc to objaw jakiej infekcji grzybicznej -często kobiety w ciazy narazone sa na tego typy świnstweka ! Moze to byc plamienie implatacyjne badz w tym czasie powinna pojawic sie miesiaczka.
Agnieszka ! A jaki to jest ból ? Silny posrodku czy bardziej takie ciągniecie czy bardziej taka kolka raz z jednej strony jajnika raz z drugiej ?

Glowa do gory !
pozdrawiam,
Edith

ika Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie-bardzo ważne:(((

Mam nadzieję, że wszystkie Twję wątpliwości zostały już rozwiane i wszystko jest ok. Pozdrawiam serdecznie

ika

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanie-bardzo ważne:(((?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
prośba oczekującej
Drogie Mamy (i Taty); mam taki kłopot: jestem w 31 tygodniu i chyba mam cukrzycę ciążową: na czczo 71, po glukozie 153. Czy któraś z Was miała takie "przygody"? Podobno
Czytaj dalej
Dla starających się
bardzo ważne pytanie
jestem w 5 tygodniu ciązy(dwa testy pozytywne ) ale od wczoraj mam dziwne plamenie tzn taki brunatmy śluz nie jest go duzo ale jest :((( nigdy wcześniej takiego czegoś nie
Czytaj dalej