pytanie do łodzianek w sprawie basenu na spadkowej

dziewczyny mam do was pytanko, czy mogłybyście coś bliżej mi powiedzieć na temat tego basenu (ceny, ulgi, godziny otwarcia itp.)

Pauka i Michałek 01.09.2003r.

3 odpowiedzi na pytanie: pytanie do łodzianek w sprawie basenu na spadkowej

paulinac Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie do łodzianek w sprawie basenu na spadkowej

Nie wiem jak jest na Spadkowej, ale znalazłam stronę tgo basenu [Zobacz stronę]. Ja zapisałam się na basen w stacji Nowa Gdynia, chodzę w niedziele na 1030. Kosztuje to 250 zł za 12 zajęć.
Jak chcesz czegoś więcej się dowiedzieć to pytaj

Paulina i Majeczka 2 października

anies Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie do łodzianek w sprawie basenu na spadkowej

no, napisz jak było
!!!

paulinac Dodane ponad rok temu,

Było super

Było na prawdę bardzo fajnie.
Majka bardzo zadowolona, uśmiechnięta, machała nóżkami i rączkami z dużą radością.
Zajęcia wyglądają tak:
są dwie instruktorki jedna “na lądzie” pokazuje co robić z maluszkiem przy pomocy lalki (jak trzymać na co zwrócić uwagę) i druga w wodzie, która pilnuje czy wszystko w porządku, pokazuje jak trzymać maluszka jakby ktoś miał problemy. Te ćwiczonka to raczej prościutkie, ale to dobrze oswoi to dzieciaczki i rodziców ze wspólnym obcowaniem w basenie. Grupa do której chodzimy liczy siedmioro dzieciaczków, najmłodszy ma 3 miesiące a najstarsze chyba 9. Jedno dziecko płakało ale tylko chwilkę, mamusia utuliła i po powrocie do basenu już było wszystko OK.
Jedynym minusem była organizacja w szatniach. Istny sajgon. Miały być przewijaki a okazało się, że wstawiono stół do takiego małego pomieszczenia, w dodatku z szawami. Nikt nie mógł przejść jak ktoś rozbierał lub ubierał dzieciątko, nie mówiąc że jeden taki stolik to ciut za mało, ale organizatorzy obiecali poprawę. Poczekamy zobaczymy.

Ja jestem bardzo zadowolona z zajęć i już nie mogę doczekać się kolejnych. Tym razem do basenu wejdzie Majeczka z tatusiem. Chciała bym, żeby on też budował silen związki emocjonalne ze swoją córeczką a wiadomo, że jak pracuje to jest mu trudniej. Dlatego basen zostawiam tatusiowi.

Paulina i Majeczka 2 października

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanie do łodzianek w sprawie basenu na spadkowej

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
WROCŁAW-pokój do wynajęcia-szukam
dziewczyny moja siostra pilnie poszukuje dla siebie pokoju do wynajęcia. to bardzo pilne i szybko musi sie przeprowadzić więc jeśli wiecie coś o jakimś pokoju do wynajęcia we wrocławiu to prosze piszcie na priv
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Co ile do lekarza ?
Co ile chodzicie ze swoimi maluszka mi do pediatry, tak kontrolnie żeby sprawdzić czy wszystko w porządku? Paulina i Majeczka 2 października [img]/upload/45/73/_215532_n.jpg[/img]
Czytaj dalej