Pytanie do tych co sprzedają na allegro

Czy sprzedając na allegro korzystacie z ich szablonów czy może z jakiegoś kreatora aukcji?

Mam zamiar posprzedawać trochę rzeczy a nie chcę aby moje aukcje były banalne.

Jestem kompletnie zielona w temacie. Siedzę kolejny dzień w necie w poszukiwaniu informacji dot takich kreatorów i nic z tego nie rozumiem. Znalazłam jakieś programy ale mam obawy przed instalowaniem ich na kompie bez poznania opinii.

Może wy coś poradzicie.

4 odpowiedzi na pytanie: Pytanie do tych co sprzedają na allegro

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

nie sprzedaje dużo,ale zawsze mnie wkurza pisanie opisów… zrobiłam sobie kilka szablonów i zmieniam tylko nagłówek… nie korzystałam z żadnych gotowych wzorów,wykorzystałam podstawy html, jakiś tematyczny gif z netu i gotowe 🙂

freda Dodane ponad rok temu,

No właśnie też chcę uniknąć pisania na nowo opisów do każdej aukcji dlatego pomyślałam o gotowym szablonie. Chyba niektóre kreatory pozwalają edytować gotowe szablony a poza tym wydaj mi się że w tych programach nie trzeba uzywac html tylko to się robi jakoś z automatu.
A w czym robiłaś te szablony? W jakimś programie typu PS? Gdzie je później zapisujesz i jak przenosisz na aukcję. Kopiujesz adres i to wszystko?
Cholera nie potrafię nawet zadać mądrych pytań na ten temat. No kompletna dupa jestem.

olesia Dodane ponad rok temu,

Ja kiedyś sporo z szafy sprzedawałam. Mam w kompie opisy aukcji i tylko zmieniam trochę, wklejam. Korzystam z gotowców allegro, mają różne tła. Najpierm napisz w Wordzie opis, wklej do HTML, wypośrodkuj, opisuj skrótowo i rzeczowo – żadnych pierdół i dopisków. Dośc duża, wyraźna czcionka. Zrób tak, jak Ty lubisz czytać aukcje.

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Freda:No właśnie też chcę uniknąć pisania na nowo opisów do każdej aukcji dlatego pomyślałam o gotowym szablonie. Chyba niektóre kreatory pozwalają edytować gotowe szablony a poza tym wydaj mi się że w tych programach nie trzeba uzywac html tylko to się robi jakoś z automatu.
A w czym robiłaś te szablony? W jakimś programie typu PS? Gdzie je później zapisujesz i jak przenosisz na aukcję. Kopiujesz adres i to wszystko?
Cholera nie potrafię nawet zadać mądrych pytań na ten temat. No kompletna dupa jestem.

nie robię tego w żadnym programie tylko w opisie aukcji.zapisuje jako szablon własny i potem kopiuje cały tekst ( w edycji) i wklejam w nowopowstała aukcję.może to nie jest jakis super sposób ale dla moich potrzeb wystarcza 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: Pytanie do tych co sprzedają na allegro

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Córka przekrzywia/pochyla główkę
Witam serdecznie, Mamy problem z 8 miesięczną córką, która raz na jakiś czas pochyla/przekrzywia główkę do ramienia, raz prawego raz lewego a są tez dni, gdy trzyma bardzo prosto. Ale zdarza
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
Konkurs – wygraj 3 DVD z bajką Stacyjkowo
[B]Stacyjkowo to jedyne miejsce, w którym pośród ludzi żyją lokomotywy. Dla wszystkich fanów bajki przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 10 zestawów DVD z bajką Stacyjkowo.[/B] [B][COLOR="#FF0000"]Wystarczy zrobić zdjęcie na
Czytaj dalej