pytanie o duphaston

hej dziewczyny mam do was pytanie: jestem w 9 tygodniu ciąży i wczoraj krwawiłam i teraz leże w szpitalu, lekarze nie chcą mi za bardzo nic mówić tylko tyle, że po antybiotykach dostałam grzybicy i to pewnie z tego. Leków w zasadzie nie dostaje oprócz nospa (bo chyba mam jeszcze na dodatek coś z pęcherzem) i duphaston i nie bardzo wiem no co ten drugi? please help!!!

Ania

5 odpowiedzi na pytanie: pytanie o duphaston

anaim Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie o duphaston

Duphaston będzie w tym przypadku pomocny dla ciązy. Bardzo dobrze, że Ci go przepisali.

anetal Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie o duphaston

Duphaston to lek, ktory podaje się w sytuacjach obniżonego progesteronu w organizmie i niewydolności ciałka żółtego. Podaje się go właśnie w takich sytuacjach krwawienia, aby utrzymać ciążę. Krwawienie lub plamienie we wczesnym etapie ciąży czasem jest spowodowane niewydolnością ciałka żółtego, które nie pordukuje dostecznej ilości progesteronu, dzięki któremu może żyć dziecko do 12 tyg, zanim nie wytworzy się łóżysko. Duphaston bierze się do około 12 tyg.
Nie musisz się denerwować, że podają Ci coś szkodliwego. Chcą pomóc Twojemu Maleństwu. Życzę powodzenia, trzymaj sie i bądź dobrej myśli.’
A

annes Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie o duphaston

dzięki dziewczyny za wsparcie, od was zawsze płyną pozytywne fluidy:) nie martwie się że dają mi coś szkodliwego tylko nie wiedziałam po prostu w jakim celu mi to dają, ale lekarz na wieczornym obchodzie mnie uświadomił, że grozi mi poronienie, więc trzymjcie za mnie i za bąbelka kciuki!!! Jeszcze raz dziękuję!

Ania

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie o duphaston

trzymamy kciuki! a duphaston napewno pomoże!
buziaki!

anetal Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie o duphaston

Trzymam kciuki, bądź dzielna i dobrej myśli,
A

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanie o duphaston

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
DANONKI
MAM PYTANIE DO MAM OD KIEDY MAżNA PODAWAć DANONKI LUB INNE JOGURCIKI. Asia
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
banany
czy podajecie dziecia- słyszałam ze moga wywolac salmonelle. Asia
Czytaj dalej