Pytanie o lakcid-Pilne!!!

Hej
Mam pytanie czy Lakcid jest na zatwardzenie czy nie, bo pediatra i połozna mowią że mozna ppdać w przypadku zatwardzenia a na ulotce jest napisane ze to lek działajacy na biegunkę. To jak to w końcu jest?
pozdrawiam pa

Joasia i Julia 09.03.2004

3 odpowiedzi na pytanie: Pytanie o lakcid-Pilne!!!

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Pytanie o lakcid-Pilne!!!

Lacidofil czy debridath działają tak, ze na zaparcie poluźniają, a na biegunke stabilizują. Wiec pewnie lakcid tez (słyszałam, ze lacidofil jest lepszy). Po prostu normuja wahania w obie strony.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

ewa250 Dodane ponad rok temu,

Re: Pytanie o lakcid-Pilne!!!

chyba raczej reguluje flore bakteryjna w przewodzie pokarmowym

Ewa i roczny Jaś

goha Dodane ponad rok temu,

Re: Pytanie o lakcid-Pilne!!!

Lakcid, tak samo jak Lacidofil i Trilac zawiera szczepy bakterii probiotycznych, które dzaiałają stabilizująco na układ pokarmowy tzn w przypadku biegunku – działają przeciwbiegunkowo, a w przypadku zaparać, poprzez swoją obecność (gł. przez wydzielane przez siebie metabolity) wpływają na polepszenie perystaltyki jelit i ułatwiają wypróżnianie.
Udowodniono też działanie probiotyków na układ odpornościowy oraz w leczeniu alergii, szczególnie pokarmowych. W razie dalszych pytań pisz do mnie na priv A przede wszystkim nie bój sie podawać probiotyków. Ja mojemu synkowi podaję te preparaty co 3-4 dni ( 1 kapsułkę do mleka).

GOHA i Dareczek 15 m-cy (02.04.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Pytanie o lakcid-Pilne!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Nieszczęśliwa i zdezorientowana -jestem jedyna?
Jestem w 15 tygodniu pierwszej ciąży. Niestety w pewnym sensie wymuszonej, bo problemy z jajnikami (jeden wycięty, drugi choruje) groziły, że jak nie teraz, to może się okazać, że wcale
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Jak się wpisac na listę styczniówek?
Jestem nowa na forum i troszkę błądzę - co to za listy "na dany miesiąc" (ja jestem styczniowa 2005) i jak się można na taką wpisać? Messina
Czytaj dalej