pytanie o śluzzzz….

Kochane, wiem, że ten temat przewija się nieznośnie często. Dlatego przepraszam, ale ze względu na swoją druzgocącą niewiedzę, zadam je po raz kolejny.

Nie umiem jeszcze rozróżniać ich typów. Ale: zauważyłam na bieliżnie “grudkę” przeźroczystego sluzu. Był on taki troszke galaretowaty. Od niedawna tak naprawdę próbuję wsłuchać sie w swój organizm, co z resztą widać. I chciałbym wiedzieć – o co tak właściwie chodzi??? Dlaczego na ok 1-2 dni przed okresem (nie jest tak do końca regularny) coś takiego mi wyskoczyło??

Dziękuję za pomoc.

moni + Aniołek (02-12-2003) + wielka nadzieja w sercu

przesyłam moc fasolkowych flooidkoof

1 odpowiedzi na pytanie: pytanie o śluzzzz….

zuzanna Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie o śluzzzz….

czasami zdarza sie ze tuz przed okresem pojawia sie sluz podobny do plodnego ale to nie oznacza jednoznacznie ani ciazy ani miesiaczki:)
niestety nei rozjasnilam sytuacji ale to tyle co wiem na ten temat:)

Zuzanna 21 cykl starań

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanie o śluzzzz….

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
hihi moj maz sie cieszy
Zgadnijcie z czego? Nina dzis szeptem powiedziala "tatatata" wiec maz powtorzyl po niej tym samym tonem i Nina znowu "tatatata"....tak sobie z pol godziny rozmawiali :) Wiecie jak to slodko wygladalo.... Dodam
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Jedno pytanko o MMR II
Powiedzcie, czy tę szczepionkę mozna podac dziecku uczulonemu na jajko kurze? Pediatra mi powiedziała, że nic sie nie powinno stać, ale ostatnio znalazłam w sieci, że nie mozna, bo moga
Czytaj dalej