pytanie typowo”kadrowo-placowe”

Witam serdecznie, jestem w 7 miesiącu ciąży, od 1 marca planuje iść na zwolnienie juz do dnia porodu czyli 2 maja 2006. W mojej firmie ogłoszono ze w kwietniu będą podwyżki i ze w czerwcu będzie wypłacana “13-stka” w związku z tym moje pytanie brzmi następująco: czy będąc na zwolnieniu a później juz na urlopie macierzyńskim czy mnie ta powyższe podwyżka i “13” obejma, tzn. czy zostanę wzięta tez pod uwagę mimo ze będę przebywać na urlopie macierzyńskim. Czy pracodawca może mi jako jedynej nie objąć mnie tymi “priorytetami”? dziękuję bardzo za odpowiedz, pozdrawiam

TickerFactory.com/ezt/d/1;20723;126/st/20060502/k/77d0/obrazek.gif[/img]

2 odpowiedzi na pytanie: pytanie typowo”kadrowo-placowe”

angusa Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie typowo”kadrowo-placowe”

Witam.
Niestety nie jestem żadnym autorytetem kadrowym ale powiem Ci jak to wygląda w moim przypadku.
Też jestem już na zwolnieniu od 4 tygodni a poród mam na 14-go maja i szefowa powiedziała mi, że niestety jeśli do kwietnia nie popracuje to ona nie bedzie mogła przyznać mi podwyżki, które u nas też są zaplanowane na kwiecień. No trudno, chyba przejdzie mi to koło nosa.
Natomiast odnośnie premii to u mnie tak zwane trzynastki są wypłacane za cały przepacowany rok, proporcjonalnie do przepracowanych miesięcy. Więc skoro w 2005 dzielnie pracowałam bez żadnych zwolnień a firma osiągnęła założony plan to wiem, że jest mi przyznana premia w 100%.

Tyle z mojego doświadczenia ale może lepiej niech się wypowie ktoś kto lepij zna przepisy kodeksu pracy. Chociaż często firmy mają swój wewnętrzny regulamin premiowania więc sprawdź to też w firmie.

Zycze powodzenia i dużo kaski, napewno się przyda :))

[Zobacz stronę]

letka Dodane ponad rok temu,

Re: pytanie typowo”kadrowo-placowe”

Angusa ma rację – na podwyżke nie licz, natomiast trzynastka należy Ci sie bez żadnej łaski : )

letka +Justynka 17.10.99r. + kwietniowy synek

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanie typowo”kadrowo-placowe”

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Wstretne boczki!!
Czy ktos zna dobry spsob na pozbycie sie boczkow. Moze jakies krey cwiczenia....???
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Plamienia w 20 tyg ciąży
Witajcie, Piszę w imieniu mojej koleżanki. Obecnie jest w 20 tygodniu i od jakiegoś czasu ma dziwne upławy, które mają teraz kolor brunatny. Mówi, że jest to "od czasu do czasu,
Czytaj dalej