pytanko

hej! W piątek kochaliśmy się z moim narzeczonym to był mój 14 dzień cyklu ( cykle mam 30 dniowe ), więc teoretycznie zaczeły się dni płodne ale nie miałam śluzu płodnego, śluz płodny pokazał się w niedziele. Jak myślicie są szanse na małą fasolkę? To dopiero mój drugi cykl starań ale tak bardzo bym chciała żeby się udało!!!

3 odpowiedzi na pytanie: pytanko

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko

Witam, szanse są zawsze.

Dobrze, że mam w głowie jakiś plan

cik Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko

Możesz “zaskoczyć nawet w najmniej spodziwanym momencie,nawet tego 14dc.RADA:gdyby się nie udało w następnym cyklu rób sobie testy na owulację.Zastosuj się do instrukcji ina pewno będziesz wiedziała,że owu nastąpiłai wtedy przytulanko. Mi pomogła,co prawda nie zaszłam,ale wiem kiedy jest. pa!

CIK.

emila79 Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko

chyba nic z tego nie będzie dziś boli mnie jajnik co pewnie oznacza jajeczkowanie 🙁 a mojego narzeczonego nie ma niestety ma taką pracę że dużo wyjeżdza. A czy to możliwe żeby plemniczki od piątkowej nocy przeżyły w środku i czekały na owu? nie wiecie jak długo żyją plemniki?

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanko

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Hiszpania z dzieckiem
Podpowiedzcie proszę Wasze propozycje na wrześniowe wakacje w Hiszpanii z dzieckiem? ewentualnie biuro podróży godne polecenia... Kasia i Michałek (09-01-2004) [img]https://img9.imageshack.us/img9/7284/mini2vv.jpg[/img]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
pomóżcie mi prosze,bo niewiem co to jest!
karmie córeczkę piersią. od czasu do czasu dokarmiam butelką ale to tylko wtedy gdy nie najada sie z piersi.ostatnio karmiłam tylko piersią i od wczoraj zaczęła mnie boleć lewa pierś.córci
Czytaj dalej