pytanko

czesc dziewczyny moze któras z was wie co to jest mam zapisane w wyniku usg/ kosmówka przednia ściana brzeżnie zachodzi na ujście wewnetrzne/.Lekarz powiedział ze narazie nie mam co sie martwic ale nie powiedział co to znaczy.a ja z przerazenia zapomniałam zapytac.moze któras z was wie.dzieki i pozdrawiam nel i dzidzi(25.01,04)

3 odpowiedzi na pytanie: pytanko

kotagus Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko

To znaczy, że z tego MOŻE, ALE ABSOLUTNIE NIE MUSI zrobić się łożysko przodujące. Podobno w młodej ciąży takie ułożenie jest dość powszechne, z biegiem czasu łozysko unosi się w górę i już nie pokrywa ujścia wew. Nie ma się czym martwić. No a gdyby (nie daj Boże) nie przemieściło się w górę wtedy do końca ciąży leży się plackiem, a ciąża rozwiązywana jest cesarką przed terminem porodu. Ale to NAPRAWDĘ najgorszy scenariusz. Głowa do góry!

Kotagus i…

lutowy Dzidziuś

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko

Chyba że łożysko częściowo zachodzi na ujście szyjki macicy – tzn nie jest przodujące ale takie na granicy. Jeszcze może się przesunąć więc się nie martw 🙂

Usianka i listopadowa dziewczynka (9.XI.2003)

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko

Nie martw się ja na poczatku ciązy też miałam nisko ułożone łożysko i lekarka zakazała mi sexu:)
Jednak wszytko się unowrmowało i urodziłam naturalnie zdrową, śliczną córeczkę.

Basia z Jagódką (28.06.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanko?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Cykl stracony
Niestety moja nadżerka nie chciała się podleczyć, więc ją potraktowano laserem. Ten cykl stracony - zero przytulania - a tu idą dobre dni [img]/images/forum/icons/frown.gif[/img] [img]/images/forum/icons/frown.gif[/img] [img]/images/forum/icons/frown.gif[/img]. Ale nie ma tego złego.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
ŻYCIE JEST PIĘKNE A WY WSPANIAŁE!
[b]Kochane dziewczyny![/b] Byłam dziś na kontroli pooperacyjnej i odebrałam wyniki i CZYSTO, NIC NIE MA! żadnej podejrzanej komórki! Nie wiem, jak Wam dziękować za wsparcie, fluidy i w ogóle za
Czytaj dalej