Ranking położnych – Kraków

Chyba czegoś takiego nie było, szpitale już były, zresztą ja nie mam wątpliwości gdzie rodzić. Chciałabym tylko znaleść bardzo, bardzo dobrą położną, bo dobra to chyba za mało. Myśle, że nikt się nie obrazi jak będą tylko bardzo dobre. Będe również bardzo wdzięczna za jakieś namiary, jeśli ktoś nie chce na forum.

Rena

6 odpowiedzi na pytanie: Ranking położnych – Kraków

rena Dodane ponad rok temu,

Re: Ranking położnych – Kraków

Może głupi tytuł, może za bardzo szczegółowy. Pogadam sama ze sobą :). Mam traumatyczne przeżycia z pierwszego porodu i koszmary z tego powodu w drugiej ciąży. Nie chciałam popełnić błędu. Nie wiedziałam jak mam się zabrać do tematu położna. Nie do końca też ufam lekarzowi. Chciałam go w jakiś sposób sprawdzić i moje inne namiary. No cóż może i tak będzie lepiej.

Rena

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Ranking położnych – Kraków

Tytuł watku dobry, ale ja nie z Krakowa… mogę podpowiedzieć, byś zapytała w innym dziale, bo mamusie już coraz mniej zaglądają do porodów… zapytaj o to w dziale Kiedy dziecku już jest – w temacie wpisz np. ze szukasz położnej z Krakowa.
A szczegóły już potem.

Ja miałam położną baaardzo miłą i fajną, ale czy nazwałabym ją bardzo dobrą? Otóż chyba kobiety wybierają położne miłe, ciepłe, rzetelne – ale czy potrafią porównać, ktora jest lepsza?
Wyczuwam, że masz spore urazy po pierwszym porodzie. Ja także, zresztą i tak zakończył się cesarką. Obecnie myślę, że żadna dobra położna nie dałaby mi spokojnego podejścia do drugiego porodu i chcę mieć cc.

lali Dodane ponad rok temu,

Moze ja moge pomoc

Witaj, znam bardzo dobrze zaplecza (wlacznie z personelem wiekszosci szpitali w Krakowie i chetnie odpowiem na Twoje pytania, pisz na priv’a.
Pozdrawiam serdecznie

Magda mama Natalki(19.03.03)

agi9 Dodane ponad rok temu,

Re: Moze ja moge pomoc

Ja jestem bardzo zainteresowana jakąś położną w Rydygierze, jakbyś miała namiary, to poproszę. Też mam okropne wspomnienia po porodzie.Więc teraz chciałabym się “zabezpieczyć”.

Aganieszka

rena Dodane ponad rok temu,

Re: Moze ja moge pomoc

Na Rydygiera niestety nie mam, jak coś będe wiedzieć to dam znać.

Rena

reniferek Dodane ponad rok temu,

Re: Moze ja moge pomoc

Rodziłam w Rydygierze 9.07 br. Nie miałam “swojej” połoznej ani lekarza – poród wspominam dobrze.
Mną zajmowała sie połozna Monika Scalina – bardzo dobrze wspominam. W szpitalu pracuje tez Anna Jastrzębska – chwalona przez wiele osób.
No i polecam poród rodzinny – personel jest wtedy chyba bardziej zadowolony – bo mąz przejmujetrochę ich obowiązków.

Renata
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Ranking położnych – Kraków

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
czy moja praca zaszkodzi maleństwu?
Hej! Jestem w 16. tygodniu ciąży i od początku lipca pracuję (na razie na miesiąc próbny) jako rehabilitantka. Mam kontakt z różnymi sprzętami emitującymi pole magnetyczne i elektryczne (czy elektromagnetyczne).
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Kiedy od odejścia czopu?
Kiedy mniej więcej - od odejścia czopu śluzowego - zaczyna się poród? Przy pierwszej ciąży u mnie było to kilka godzin, ale teraz już czekam cały dzień i nic. Żadnych
Czytaj dalej