Forum: Karmienie

reakcja- jak szybko?

Cześć dziewczyny
Jestem świerzo upieczoną mamą 2 tyg Stasia i powoli zaczynam wprowadzać do swojej diety różne produkty tylko tak się zastanawiam jak długo trzeba czekać na reakcję u Maluszka? Jak szybko to co zjem pojawia się w moim mleku i jak szybko ewentualnie się “wypłukuje”?
pozdrawiam Anka i Staś(23.02.04)

2 odpowiedzi na pytanie: reakcja- jak szybko?

magducha Dodane ponad rok temu,

Re: reakcja- jak szybko?

To zależy jak szybko dany składnik pojawia się w Twojej krwi – np. alkohol szybko się wchłania do krwi, różne inne produkty – z różną szybkością. Produkty mięsne wolno się trawią – więc ewentualne alergeny w nich zawarte wolniej pojawiają się we krwi, a następnie w mleku. Trudno ocenić taki czas konkretnie – bo każdy ma inny metabolizm. Jeden trawi szybiej, a inny wolniej. Po prostu obserwuj dzidziusia i na razie “na wszelki wypadek” unikaj tego, co się uznaje za potencjalne alergeny.

Pozdrawiam

Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

kulki Dodane ponad rok temu,

Re: reakcja- jak szybko?

Zalecenia są takie – przez 5-10 dni stosować dietę złożoną z bezpiecznych produktów. Następnie wprowadzać po jednym nowe produkty i przez 3-4 dni obserwować reakcję.

Kinga i Łucyjka (03.02.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: reakcja- jak szybko?

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
byłam w szpitalu - krzyki :(
Leżałam na sali przedporodowej i jestem zdołowana. Z porodówki dobiegały takie wrzaski, że włosy mi sie na głowie jeżyły. Gdybym nie wiedziała, że to poród to bym pomyślała, że kogoś
Czytaj dalej
Dla starających się
Gin-endokrynolog Dr W. z Hożej, W-wa?
Dziewczyny, juz powoli dostaję kręćka. Wszędzie - na biurku, pod biurkiem, na stoliku, w kuchni i gdzie tam jeszcze leżą świstki, karteczki, telefony do lekarzy, wyniki badań, zapisane terminy itd.
Czytaj dalej