Refundacja????????????

Dziewczyny, prosze o pomoc.
Mam szansę wyjechać z Polski na jakiś czas. Jednak zaczynam czynić kroki w kierunku iv. W związku z tym mam pytanie: czy w Irlandii (bo tam może wyjadę) jest ten zabieg refundowany? Czy ktoś może mi pomóc?
Pozdrawiam i czekam na każdą wskazówkę. Może któraś z Was tam przebywa i wie coś o tym???????

Motylek

2 odpowiedzi na pytanie: Refundacja????????????

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: Refundacja????????????

Hej motylku, ze tego co wiem Polska jest jedynym krajem w Europie poza chyba jakimiś Kazachstanami i Białorusią gdzie nie jest refundowane IVF. Ale jak sądzę nie jest to takie łatwe dla Polaków wyjeżdzających za granicę na zasadzie poszukiwania pracy. Jeżeli masz jednak obywatelstwo Irlandii to pewnie będzie sie dało refundować ten zabieg.

motylek Dodane ponad rok temu,

Re: Refundacja????????????

Gabi.
Też tak właśnie słyszałam, ze żyjemy w jedynym takim zacofanym kraju. Na razie jeszcze nigdzie nie jadę ale by podjąć taką decyzję musze wiedzieć wszystko. No a jak Ty się czujesz??? Oczywiście Ty i Twoje podwójne szczęście.
Pozdrawiam.

Motylek

Znasz odpowiedź na pytanie: Refundacja????????????

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Znowu debil zakatował dziecko
Słyszałam o tym dziś w radio. Smutne :-(( Chłopca 4-letniego zakatował na śmierć konkubent matki. Ja mam propozycję kary - nie ciepłe więzienie - wynająć kilku łysych i tak faceta zbić że
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
czy rodzeństwo bawi się ze sobą?
Hania nie lubi/nie umie bawić się sama. Tak sobie myślę że może jakby miała rodzeństwo, to by się mniej nudziła. I tak się zastanawiam, czy rodzeństwo się ze sobą bawi,
Czytaj dalej