Reklamacja butów rozpatrzona częsciowo – co robić?

Zawoziłam ostanio buty mojej mamy do reklamacji, buty kupione przed Świętami, uzyte podczas świat dwa razy!!! (kosztowały 180zł) i okazało sie, że paskudnie farbują od środka oraz tak dziwnie skudlił się zapiętek (zrobiony nie z gładkiej skórki, ale takiego jakby zamszu), że drze rajstopy! Reklamacja została rozpatrzona czesciowo, tzn. ponoć (na razie tylko dzwoniłam do sklepu) wymioniono wkładkę na niefarbującą, oraz wnętrze przetarto jakimś preparatem p/farbowaniu. ALE zmierzwionego zapietka nie wymieniono – PRODUCENT W ODPOWIEDZI NAPISAŁ, ŻE BUTY BYŁY ŻLE DOPASOWANE DO STOPY!!!!!!
Jestem w szoku, jak można źle dopasować sobie czółenka!! (rozmiarowo buty były na mamę dobre). Słyszałam jjuż o odpowiedziach rzeczoznawców, że jakieś buty były uzywane niezgodnie z przeznaczeniem (hehe, co to znaczy????)

Jadę dziś do tego sklepu, mam zamiar pisać odwołanie od tej decyzji i chciałabym WYMUSIĆ wymianę tych zapiętków. Co powinnam napisac w piśmie, na kogo się powołać, kim postraszyć 😉 Pierwszy raz rozpatrzono mi tak reklamację, zazwyczaj bez protestów producent uznawał swoja winę…

2 odpowiedzi na pytanie: Reklamacja butów rozpatrzona częsciowo – co robić?

abcdefg Dodane ponad rok temu,

Re: Reklamacja butów rozpatrzona częsciowo – co ro

Kotagusku, pewnie juz poi sprawie – ja bym zadzwonila do federacji konsumentow. na pewno by Ci najlepiej poradzili…

Mateusz 08.05.’05 – ROCZEK!!!

natinka Dodane ponad rok temu,

Re: Reklamacja butów rozpatrzona częsciowo – co ro

Tez tak myślę………….. ech te reklamacje 🙁

Nati i Kamilka 05.04.04 oraz Maleństwo

Znasz odpowiedź na pytanie: Reklamacja butów rozpatrzona częsciowo – co robić??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
gęstość włosków
Mojemu 10-cio miesięcznemu Synkowi przerzedzają sie włoski. Martwię się, bo przeciez nie jest już Mauszkiem, który leży, zeby włoski Mu się wycierały. Czy to coś złego?
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Przy przyprawiacie Waszym dzieciom potrawy..
Vegetą? Czy używacie kostek rosołowych jako dodatku do przyrządzania posiłków? Ja nie używam nadal ale pewnie jak zwykle przsadzam:) [img]http://foto.onet.pl/upload/35/97/_587640_s.jpg[/img]Iwona, Sebuś 3l i córeczka (28 tc)
Czytaj dalej