ROCZEK

Jak powinny wygladać według was pierwsze urodzinki? Czy są jakieś zwyczaje? Słyszałam o układaniu przed dzieckiem różnych przediotów… O co w tym chodzi?

Agnieszka i Olo

2 odpowiedzi na pytanie: ROCZEK

anetka25 Dodane ponad rok temu,

Re: ROCZEK

Ja rowniez slyszalam z przedmiotami,hihi. Ponoc co wybierze tym kims zostanie w przyszlosci,hihi. Ale czy w to wierzyc?:)

– Anetka i ciezko zabkujacy Adaś (29.04.02)

kasiaw Dodane ponad rok temu,

Re: ROCZEK

My już mamy roczek za sobą. W lutym będziemy świętować drugie urodziny. Co do przedmiotów, my nie układaliśmy, ale nie bardzo wierzymy w takie przesądy.
Przede wszystkim to ma być święto dla dziecka, i dobrze żeby się za bardzo całym dniem nie zmęczyło…. U nas to wyglądało tak, że najpierw był obiad dla najbliższej rodziny, po obiedzie tort i próba zdmuchnięcia świeczki… 🙂 a potem przyszli znajomi, ale tacy, których Pawełek dobrze zna i się nie stresował. Wszyscy siedzieli na podłodze i bawili się z Pawełkiem jego nowymi zabawkami i Pawełek był wniebowzięty 🙂 Stół z jedzeniem stał pod ścianą, tak żeby nie przeszkadał w zabawie.

Znasz odpowiedź na pytanie: ROCZEK

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Mleko krowie
Zachodzimy z mężem w głowę i pytamy siebie, dlaczego roczne dziecko nie może pić mleka krowiego, skoro wcina już twarożki, jogurty i danonki?... Wiemy oczywiście, że mleko krowie jest gorzej
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
oddychanie przy porodzie
Pytanie kieruję szczególnie do tych, które już rodziły, lub słyszały coś w szkole rodzenia... Czy umiecie wyjaśnic, na czym polega to oddychanie? Wiem, że słowa nie zastąpią praktyki... ale może się
Czytaj dalej