Rodzice! Potrzebuje Waszych opinii

Serdecznie witam Was wszystkich,

Zarejestrowałem, aby poznać opinie i poglądy ciekawych rodziców. Tylko błagam nie te polityczne 🙂 ja sam jeszcze nie jestem rodzicem (chociaż za miesiąc biorę ślub i różnie to się może wydarzyć, hehe 🙂 ), ale na co dzień bardzo dużo współpracuję z dziećmi – w przedziałach wiekowych 4-12 lat.

Forum jest dla rodziców o dzieciach, więc wypadałoby dodać czym się zajmuję. Tworzę coś po części dla Was… dla rodziców 🙂 mianowicie robota dla dzieci, który ma wspierać rozwój logicznego myślenia i uczyć je jak działa nowa technologia. Chciałbym móc z Wami porozmawiać o Waszych problemach z dziećmi, opiniach i sugestiach, aby lepiej poznać codzienne zagwostki rodziców w kwestii edukacji i zabawy z dziecmi. Czy znajdę tu jakieś pomocne duszyczki, które chciałyby podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami?

Tematy, których nie znalazłam w forum
Wytrzymały robot dla dziecka
[COLOR=#000000][FONT=Arial]Hej, chciałbym poprosić Was o sugestie do robota, nad którym pracuję. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Staramy się określić wytrzymałość - czy robot powinien wytrzymać np. upadek ze stołu (wiąże się to z wyższymi kosztami)
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Wpływ zabawy na rozwój dzieci w wieku przedszkolnym
Dzień dobry! Jestem studentką i prowadzę badania do pracy magisterskiej w celu zbadania wpływu zabawy na rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Wiem, że wypełnianie ankiet nie należy do lubianych czynności,
Czytaj dalej