Rolety do okien dachowych

Dziewczyny, jak w temacie, poszukuję jakiś sprawdzonych rolet na poddasze, gdzie aktualnie robi się już gorąco. Nie chcę jakoś szczególnie zaciemniać pokoi, ale zdaję sobie sprawę, że zwykłe jasne nie ochronią chyba przez południowym słońcem?

Mam okna Velux, może możecie kogoś polecić, może internetowo? Trochę mi się śpieszy, bo właśnie dochodzi do mnie, że nieługo rodzę :Hyhy:

1 odpowiedzi na pytanie: Rolety do okien dachowych

usianka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez anecia:Dziewczyny, jak w temacie, poszukuję jakiś sprawdzonych rolet na poddasze, gdzie aktualnie robi się już gorąco. Nie chcę jakoś szczególnie zaciemniać pokoi, ale zdaję sobie sprawę, że zwykłe jasne nie ochronią chyba przez południowym słońcem?

Mam okna Velux, może możecie kogoś polecić, może internetowo? Trochę mi się śpieszy, bo właśnie dochodzi do mnie, że nieługo rodzę :Hyhy:

Poszlam do sklepu z oknami, w ktorym mieli połaciowe -mieli tam równiez rolety do takowych okien. Kolorystyka pełna – tak jak do zwykłych okien – do wyboru do koloru. Mieli 2 czy 3 rodzaje mocowań – wybrałam to co mi pasowalo i po sprawie.
Sklepu nie polecę, bo to zupełnie inna część PL.

Znasz odpowiedź na pytanie: Rolety do okien dachowych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
krew w moczu mozliwie ze w ciazy
Nie wiem co mam robic od paru dni powinnam miec okres niestety go nie mam nie pokoje sie bo za kazdym razem gdy ide sie wysiusiac sikam krwia i tak
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
pęknięta skóra w rowku pośladkowym
hej dziewczyny. synek 1,5roku ma pękniętą skórke w rowku pośladkowym,na samiuteńkiej górze,przy kręgosłupie.i jest to taka "żywa" ranka nie moge mu tego zaleczyć,zdne masci sudocrem,benphaten,zasypki alantan nie działają. dzis pojechalismy do lekarza,ale jak
Czytaj dalej