rozchwiany cykl?

dziś mam 32dc – a przed poronieniem miałam cykle 26 dniowe (a przed porodem idealnie 28 dniowe). Nigdy żadnych odchyleń (poza dwoma pierwszymi cyklami po porodzie). I teraz jest kilka możliwości:
1. wiem, że owu była około 20dc! (dopiero i jeśli w ogóle) bo w 15dc pęcherzyk miał dopiero 14mm (i jeśli urósł i pękł to pewnie tak jak pisałam te kilka dni później – dokładnie nie wiem bo się nie obserwowałam – starania w planach na jesień). Tak więc jeśli to tak to cykl mi się zmienił i dobrze że się wydłuża bo przynajmniej faza lutealna będzie prawidłowej długości (od 20dc ok 2 tygodnie).
2. zupełne poplątanie hormonalne po zabiegu (też mocno prawdopodobne)
3. ciąża – mało prawdopodobna aczkolwiek możliwa (od 15dc zabezpieczaliśmy się, poza tym u mnie nie tak szybko z ciążą).

I teraz nie wiem. Jak myślicie? dziewczyny po poronieniach – czy wy też miałyście podobnie, czyli opóźnienia @ po zabiegu?
Ciążę raczej wykluczam – wcześniej potrafiłam ją rozpoznać na długo przed @, teraz żadnych objawów.

Jestem w kropce. Zobaczymy jak będzie…
ech – a zawsze było regularnie:(

Pozdrawiam was serdecznie:)

Magda z Pawełkiem (15.09.2005) i moje Aniołki (2002,2003,2007)

3 odpowiedzi na pytanie: rozchwiany cykl?

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: rozchwiany cykl?

U mnie do dzisiaj jest różnie, a to już 8 miesięcy upłynęło, bardzo powoli mi się wszystko reguluje:(

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: rozchwiany cykl?

Mysle, ze to mozliwe ze masz rozchwiane hormony.
U mnie bylo wrecz odwrotnie. Kiedys cykle mialam 28 dni, czasami z odchyleniami +2 dni. Po urodzeniu Emilki cykle mi sie bardzo rozbujały – rozrzut od 26 do 42 dni !! Dopiero druga ciąża (wpadlismy w 30dc!!) i poronienie uregulowaly mi hormony. Bolesna to byla terapia, ale widac tak byc musiało….

Ula i Emilka (3,5 roczku)

magdamal Dodane ponad rok temu,

Re: rozchwiany cykl?

odpowiedź nadeszła: ad.1 – czyli wydłużył mi się cykl – dziś przyszła @, czyli trwał on aż 36 dni! (nigdy tak nie miałam). Ale jak pisałam wcześniej to nawet dobrze bo przynajmniej w tym cyklu faza lutealna była odpowiedniej długości.

Pozdrawiam serdecznie.

Magda z Pawełkiem (15.09.2005) i moje Aniołki (2002,2003,2007)

Znasz odpowiedź na pytanie: rozchwiany cykl?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Niedokrwistość u noworodka!!!
U mojego szymonka ( teraz ma 3 tygodnie) zaraz po urodzeniu stwierdzono niski poziom hemoglobiny. Przetoczono mu masę erytrocytową. Póżniej stwierdzono że ma zachłystowe zapalenie płuc i po zrobieniu badań
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Juz jestesmy po....
Juz jestesmy po operacji wodniaczka jaderka jak sie jeszcze okazalo byla jeszcze przepuklina pachwinowa:( Krzysiu zniosl to nawet diobrze byl bardzo dzielny choc bardzo chcialo mu sie jesc i pic
Czytaj dalej