rozstępy

po odchudzaniu na nogach pojawiły mi się rozstępy zaczęłam używać krem na rozstępy z mary cohr smaruje rano i wieczorem są one mniej widoczne a nowe już nie powstają co wy robicie z rozstępami macie jakieś sprawdzone sposoby????

3 odpowiedzi na pytanie: rozstępy

awkaminska Dodane ponad rok temu,

:D:D:D:D gratuluję udanej antyreklamy

Zamieszczone przez kika75:po odchudzaniu na nogach pojawiły mi się rozstępy zaczęłam używać krem na rozstępy z mary cohr smaruje rano i wieczorem są one mniej widoczne a nowe już nie powstają co wy robicie z rozstępami macie jakieś sprawdzone sposoby????
Zamieszczone przez kika75:to zabieg na skórę twarzy robiłam go dwa miesiące temu w salonie kosmetycznym futuro w warszawie korzystają tam z moich ulubionych kosmetyków mary cohr ja jestem tym zabiegiem zachwycona skóra gładka i taka świeża i będąc w tym salonie mnóstwo osób przychodziło się pytać o ten zabieg czy wy też chodzicie na taki zabieg i jakie są wasze odczucia…????

myślę że coś Tobie musiała zawinić ta marka kosmetyków skoro znowu ją tak antyreklamujesz… a jeśli Ci marka kosmetyków zawiniła to ja już mam zakodowane by ją omijać… dziękuję za przestrogę 😀 napewno nie skożystam (i myślę że nie tylko ja na tym forum)….

ewelkaxy Dodane ponad rok temu,

a ja własnie odwrotnie, bo tyle trudu na forach żeby zniechęcić … skoro by był taki zły, sam by sobie anty reklame robił

kika75 Dodane ponad rok temu,

gdybym pisała o avonie albo ziaji albo dove to nikt by na to nie zwrócił uwagi bo wszyscy o nich pisza mi akurat ta firma MARY COHR przypadła do gustu i dla mnie te kosmetyki sa naprawde fajne i dlatego o nich pisze i nie mu tu żadnej reklamy czy jak ktoś pisze anty reklamy używam ich i pisze o nich i tyle.

Znasz odpowiedź na pytanie: rozstępy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Wyjazd wakacyjny2010
Witam, na wakacje możemy wyjechać ok 14 lipca. Marzymy o wylocie np do Grecji, na Majorkę... Ceny w sezonie jednak porażają. Postanowiliśmy złapać jakieś Last minut. kiedy trzeba sie o
Czytaj dalej
Nasze związki
seks a małżeństwo
Natchniona rozterkami mojej bliskiej przyjaciólki chcialam Was zapytać czy zdecydowałybyście się wyjść za mąż jesli z waszym narzeczonym seks byłby do bani:)? A tak na serio... Moja przyjaciółka we wrześniu wychodzi za
Czytaj dalej