RTG

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Czy zdjęcie RTG płuc wykonane w 6dc ma jakiś negatywny wpływ na dojrzewające jajeczka? I co jeśli w tym cyklu dojdzie do zapłodnienia?

Z góry dziekuję za odpowiedzi
Gosia

2 odpowiedzi na pytanie: RTG

violabi Dodane ponad rok temu,

Re: RTG

Cześć!
Ja 30.03.2005 miałam zrobiome RTG płuc oraz zatok.Natomiast w okolicach 8.04.2005 zaszłam w ciąże czyli wszystko w tym samym cyklu. W chwili obecnej jesten w 27tc. i dziecko rozwija się prawidłowo.Nie wykryto żadnej wady.Nie wiem jednak jak to wygląda teoretycznie czyli od strony medycznej. Wiem tylko że w moim przypadku nie miało to negatywnego wpływu na rozwój dzidzi.

Gorąco pozdrawiam,
Violabi i Amelka(?29.12.2005)

karmiza Dodane ponad rok temu,

Re: RTG

Kiedy byałm w ciąży z Tosią miałam zrobione USG nogi (po stłuczce samochodowej). NIe wiedziałm, że jestem „w stanie błogosławionym” a pani była tak mąrda, że mnie nie spytała o taką ewentualność i niczym mnie nie zasłoniła. (To wg. moich obliczeń były pierwsze dni.) Mimo to ciążę przeszłam normalnie, a Tośka była i jest zdrowa, a może nawet zdrowsza od innych dzieci.
Nic się nie martw, ale powiedz o RTG lekarzowi prowadzącemu.

Tosia 16 mies i Franuś (23.01.06)

Znasz odpowiedź na pytanie: RTG?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
dzień chłopaka... ;)) juz jutro...
dziewczyny, czy panuje u Was tradycja obchodzenia tego święta?? sprawiacie swoim mężom jakies prezenciki z tej okazji?? jesli tak to jakie... napiszcie co o tym sadzicie, co kupujecie, badz same wykonujecie... pozdrawiam [img]http://lilypie.com/pic/050829/qR0H.jpg[/img][img]http://b1.lilypie.com/CNYnp2/images/obrazek.gif[/img] Madalena&Adaś
Czytaj dalej
Dla starających się
Dla SAMANTY
[img]http://emoty.boo.pl/emoty/8/przytul3.gif[/img] [img]http://emoty.boo.pl/emoty/8/przytul3.gif[/img] [img]http://emoty.boo.pl/emoty/8/przytul3.gif[/img] [img]http://emoty.boo.pl/emoty/8/przytul3.gif[/img] [img]http://emoty.boo.pl/emoty/8/przytul3.gif[/img] [img]http://emoty.boo.pl/emoty/8/przytul3.gif[/img] [img]http://emoty.boo.pl/emoty/8/przytul3.gif[/img] [img]http://tt.lilypie.com/4zAfp2/.png/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej