ruchy dziecka, koniec 38 tyg.

Dziewczyny!
Jak u Was z ruchami dzieciątek? Moja mała do tej pory bardzo aktywna od wczoraj nie dość, ze rusza się o wiele rzadziej, to jeszcze jakoś tak mniej intensywnie. Zaczynam się naprawdę martwić (zaraz mnie nachodzą czarne myśli ). Wiem, że dzieciątko ma już naprawdę mało miejsca w brzuszku, ale żeby tak nagle zmiejszyła się jego aktywnośc?

Basia i Maleństwo 12.06.2004

4 odpowiedzi na pytanie: ruchy dziecka, koniec 38 tyg.

daga-j23 Dodane ponad rok temu,

Re: ruchy dziecka, koniec 38 tyg.

Najważniejsze, że się rusza, może ma spokojniejszy dzień?
Moje np. to dziś w sklepie tak się kręciło, że nie mogłam ustać i oczywiście od razu pomyślałam, że może zacznę rodzić, że się wstawia do kanału rodnego 😉 Ale po chwili przeszło, i tak jest ciągle – okresy bardziej i mniej aktywne. A ponosić w brzuszku chcę jeszcze tydzień, a najchętniej do 6 czerwca! (by dać “prezent” dla męża na Jego urodzinki 🙂

Dagmara i Pączuś (5.06.04r)

gusia2004 Dodane ponad rok temu,

Re: ruchy dziecka, koniec 38 tyg.

Zgadzam się. Najważniejsze, że się rusza. U mnie jest tak samo – albo prawie wcale nie daje znaków życia przez kilka godzin albo strasznie się kręci jakby chciał już wyjść :))
A tak poza tym to podobno przed samym porodem staje się dzieciątko mniej ruchliwe 🙂
Pozdrawiam,

GUSIA2004 + Maleństwo 08.06.2004

Dodane ponad rok temu,

Re: ruchy dziecka, koniec 38 tyg.

U mnie też tak jest. Ostatnio też się niepokoiłam, bo wcześniej cały czas brykała a teraz jej przeszło. Czasami rozpycha się naprawdę mocno, aż boli.


Anna Styś

beasia Dodane ponad rok temu,

już OK!!!

Dziewczyny!
Chyba po prostu moja niunia odpoczywała, ale naprawdę rano wpadłam w panikę, jak po śniadaniu zamiast wierzgać jak zawsze brzuch pozostał nieruchomy (czyżby jej nie smakowało dzisiaj ). Czekałam ponad godzinę na jakiś ruch i nic. Potrząsałam brzuchem i nic. Miałam już normalnie łzy w oczach i gotowa byłam jechać do szpitala… W końcu postanowiłam jej puścić pozytywkę, którą niedawono kupiliśmy-i podziałało-zaczęła pięknię wierzgać. Rusza się z powrotem “normalnie”. Kamień mi spadł z serca.
Pozdrawiam Was gorąco i oby Wasze dzieciaczki nie niepokoiły Was jak dzisiaj mój….

Basia i Maleństwo 12.06.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: ruchy dziecka, koniec 38 tyg.

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Jest mi źle (wyrzucają mnie z domu) - długie
Nie wiem od czego mam zacząć? Otóż mój mąż został wychowany w domu, gdzie panował i nadal panuje kult pieniądza. Wszystko - dosłownie wszystko - przeliczane jest na złotówki. Zaczynając od
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Opalenizna
Mamuśki! Powiedzcie mi czy można smarować się samoopalaczem w ciąży. Bo nie wiem już sama czy słyszałam gdzieś czy sobie uroiłam, że dziecko może mieć po urodzeniu plamy. Pozdrawiam.
Czytaj dalej