Rzadki seks a płeć?

Czy to prawda,że rzadszy seks,taki raz w m-cu sprzyja poczęciu dziewczynki a częstsze kontakty seks.sprzyjają poczeciu synka. Co o tym myslicie?pupi.

2 odpowiedzi na pytanie: Rzadki seks a płeć?

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Rzadki seks a płeć?

Poczeciu dziewczynki sprzyja stosunek przed owulacją, a potem wstrzemieźliwośc. Jest tak dlatego, bo plemniki te sa wtrwalsze, dłużej potencjalnie przeżyją w pochwie i dotrą na czas na miejsce. Chłopcy są natomiast podobno szybsi. Więc jesli ktoś potem jeszcze “poprawi” to zwiększa prawdopodobieństwo chlopaczka. Ale oczywiscie to tylko jakis tam procent prawdopodobienstwa, choc lekarze czesto te metode wybierają doradzając matkom planującym płec. Nie wiem, jaki jest % sprawdzenia tego, ale ładnie widac na rodzinach, gdzie np. byli sami chłopcy – ze to dziala… bo potem nagle po tej metodzie trafiają sie dziewczynki.
No i u mnie tez sie sprawdzilo, bo do zapłodnienia doszło późno i plemniczek musiał być szybki.

Lea i Mati tańczący z pępowinami(14.03.03)

kasienkak Dodane ponad rok temu,

Re: Rzadki seks a płeć?

No wlasnie,u mnie ta metoda co Lea opisujei tez zadzialala. A jesli chodzi o czestotliwosc sexu, to moim zdaniem to akurat nie ma wplywu. My sie kochalismy niezbyt czesto, a urodze Kamilka:-)

Znasz odpowiedź na pytanie: Rzadki seks a płeć?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
siostra będzie miec synka a ja....
Moja siostra własnie mi oznajmiła,że na usg na 90%będzie miała synka. To mnie dobiło doreszty. To ja marzyłam zawsze o synku,bo nie znoszę małych złosliwych,psotnych dziewczynek. NIE CIERPIĘ DZIEWCZYNEK,NIE ZNOSZĘ,NIENAWIDZĘ!!! TYLKO
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
padam ..ciekawe jak dlugo dam rade
Moj syn (10 tygodni) od kilku dni nic tylko go nosic na rekach i to przodem do swiata, a jak poloze to istna katastrofa, placze tak ze malo sie nie
Czytaj dalej