sabat

Ogłaszam sabat,
Drogie Panie wszystkie zainteresowane sabatem duszyczki zapraszam do siebie 22 czerwca godz 18:00 – 18:30. Adres będę podawać drogą prywatnej korespondencji, czekam na wiadomości,
EwaP

1 odpowiedzi na pytanie: sabat

 1. Re: sabat

  Ewo,
  pewnie przeczytasz list po wakacjach czterodniowych, ale co mi tam… ja i tak pracuę w święta. Jak zawsze. Nie mogę uwierzyć w nowinę Aśki. Nieprawdopodobne…. Mam nadzieję, ze czytając takie informacje myślisz o sobie i zastanawiasz się kiedy Tobie sie uda. Aśka napisała, że próbowała 10 LAT. To chyba trochę więcej niż Ty? Bardzo bym chciała żebyśmy za rok o tej porze były już wielkimi wielorybami po porodzie i żebyśmy przeżywały baby blues. I zebyśmy zazdrościły innym babom, ze moga jeść truskawki, a my nie, dziecko jest uczulone. I zebyśmy też zazdrościły wagi laskom chodzącym po ulicach.
  Byłąm dziś u Wojewódzkiego. Potwierdził, ze lepiej nie robić inseminacji zaraz po HSG i będziemy próbować następnym razem. Trichę mnie skręciło, bo mam 2 pęcherzyki po dwóch stronach, ale ufam mu, jak mówi, ze nie to nie. W przyszłym miesiacu biorę więcej clostilbegytu. Mam nadzieję, zę nie wyprodukuję 10 jajeczek.
  Adres znam, więc nie musisz mi pisać. Przyniosę coś słodkiego, ale dietetycznego. A zatem do piątku. Małgosia

  Znasz odpowiedź na pytanie: sabat

  Dodaj komentarz

  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
  Logo