Samogwał i masturbacje u trzyletniej dziewczynk!!!

Moja trzyletnia siostra od pewnego czasu wkłada sobie palce i różne przedmioty w miejcsca intymne, albo trze nimi o np. róg łóżka. Nie bardzo się przy tym peszy może jedynie tochę gdy ktoś zwróci jej uwagę. One trze swoją tak długo, że chyba dostaje ozgazmu, bo robi się cała czerwona i strasznie zipie. Nie wiemy co robić nie pomaga proźba i groźba. Oa robi to cały czas, lecz dziewictwa raczej sama ze sobą nie straciła. To robi się naprawdę niebezpieczne, nie wiemy co robić. Błagam pomóżcie.

2 odpowiedzi na pytanie: Samogwał i masturbacje u trzyletniej dziewczynk!!!

gotka Dodane ponad rok temu,

To normalny etap rozwoju u dzieci..o ile nie przybiera skrajnych postaci..jeśli nie robi sobie “tym” krzywdy” radziłabym nie zwracać na nią uwagi..choć może to trudne, bo dla nas, nie dla dziecka, bywa krępujące.. Mała w ten właśnie sposób zaspokaja własne potrzeby..

gotka Dodane ponad rok temu,

..i jeszcze jedno.. Nie zabraniać.. Nie karać.. Nie wyśmiewać..bo to prosta droga do tego, żeby owszem dziecko zaprzestało masturbacji.. Ale przede wszystkim..do wytworzenia się w niej poczucia winy wobec przyjemności seksualnej w ogóle..

tyle na temat..mam nadzieję, że choć trochę pomogłam..

Znasz odpowiedź na pytanie: Samogwał i masturbacje u trzyletniej dziewczynk!!!

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Ile płacicie opiekunce za odbieranie z przedszkola?
Bo muszę przenegocjować stawkę z "moją"... Dotychczas była na cały etat (8-10 h dziennie), teraz będzie odbierać młode z przedszkola/świetlicy. Myślę, że wyjdzie jakieś 3-5 godzin dziennie + w razie choroby
Czytaj dalej
Karmienie
NADWAGA u niemowlaka karmionego wyłącznie piersią
[FONT="Arial Black"][COLOR="Purple"]Mam problem z wagą mojej córeczki. Ma 3,5 miesiąca i waży 7,5kg. Urodziła się z wagą 3330g a ze szpitala wypuścili ją z wagą 3030g. Już dawno podwoiła wagę
Czytaj dalej