Samopoczucie po odstawieniu Duphastonu

Witajcie!!
Dziś zaczynam 13 tydzień i w środę mam wziąć ostatni raz Duphaston. Brałam go bardziej profilaktycznie niż leczniczo od 8 tygodnia. Boję się jak mój organizm zareaguje na odstawienie. Czy któraś z Was odstawiała D. tak wcześnie? Bo z tego co czytałam to bierze się go do ok. 20 tygodnia!
Dziękuję z góry!
Pozdrowionka!

Alicja

4 odpowiedzi na pytanie: Samopoczucie po odstawieniu Duphastonu

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: Samopoczucie po odstawieniu Duphastonu

Ja bralam do 16, ale w malych dawkach. Tez balam sie ze bedzie cos nie tak jak go odstawie, ale wszystko bylo w najlepszym porzadku!!! Nie bylo nic zlego. Badz spokojna.

Asia i maluszek 😉 (29 tygodniowy)

joasia11 Dodane ponad rok temu,

Re: Samopoczucie po odstawieniu Duphastonu

Witam
Ja brałam duphaston do 13 tygodnia, ponieważ lekarz stwierdził że są krwiaczki bo cała krew się nie wchłonęła, gdy maiłam robione USG w 13 tyg okazało sięże juz nie ma krwi i wszystko jest ok i nie muszę już dalej go brać. ja brałam dudhaston 2xdziennie po jednej tabletce razem wzięłam 5 opakowań, gdu odstawiłam moje samopoczucie się nie zmnieniło nic a nic, zresztą ciążę tak znoszę jak bym wogóle nie była w ciaży zadnych objawów itp. Czuję się super i Tobie też tego zyczę- poza tym zaufaj lekarzowi to przecież fachowiec.
pozdrawiam pa

Joasia i Fasolka (13.03.04)

aga23 Dodane ponad rok temu,

Re: Samopoczucie po odstawieniu Duphastonu

Właśnie, ja jestem w 18 tygodniu i mam odstawiać dopiero od piątku (biorę 3 i mam jedną mniej brać, później znowu jedną mniej) – tak żeby po 20 tyg. odstawić. Biore D. od 9 tygodnia.
Pozdrawiam

Agnieszka + Dominiczka(16.01.01)+ Dzidzi(20.04.04)

bercia30 Dodane ponad rok temu,

Re: Samopoczucie po odstawieniu Duphastonu

a ja się przyznam, że lekarz mi kazał brać ten lek jak tylko stwierdził ciąże w 4/5 tygodniu- ale jak poczytałam co to jest to w ogóle nie kupiłam i nie brałam. Poszłam dla porównania jeszcze do 2 lekarzy co by sprawdzić, czy faktycznie mam brać jakieś świństwa i zdziwiło mnie to, że tamci nawet nie wspomnieli o braniu czegoś takiego. Całą ciążę znoszę dobrze, jem kwas foliowy ale nnie folik tylko większą dawkę 15 mg na receptę, potas – kalipoz, polskie witaminy Falvit i odpukać wszystko jest ok. Teraz jestem w 38 tyg. i czekam już na moją Oleńkę. Pozdrawiam wszystkie mamuśki iżyczę wytrwałości bo końcówka nie jest przyjemna – co raz ciężej:)). Bercia + Ola 06.12.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Samopoczucie po odstawieniu Duphastonu

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
jest źle
nie moge sie zupełnie pozbierać. jest mi źle, mam wahania nastrojów, tęsknię za dzieckiem jak jestem w pracy, do tego jeszcze brakuje mi odrobiny swobody na kino albo basen. często
Czytaj dalej