sauna

Witam:))
Mam pytanie, czy orientuje sie ktoras z was czy w czzasie ciazy mozna korzystac z sauny?? To bardzo odprezajaca forma wypoczynku ale nie wiem czy nie zaszkodzi dzidzi ta duchota, Choc mozna wybrac sobie rozna temperature to i tak nie wiem czy to nie zaszkodzi malenstwu.
Pozdrawiam
Iza +30 tyg Kamil

4 odpowiedzi na pytanie: sauna

tao Dodane ponad rok temu,

Re: sauna

mi się wydaje, że z sauną jest podobnie jak z solarium. Mimo wszystko może grozić Ci przegrzanie organizmu, w końcu nie siedzisz tam w temperaturze pokojowej, tylko wyższej. Ale to oczywiście moja teoria.
pozdrawiam

Tao

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: sauna

Ale to słuszna teoria!

Pozdrowienia
smoki

ankalenka Dodane ponad rok temu,

Re: sauna

z tego co wiem, sauna w ciąży jest zabroniona. ale najlepiej zapytaj lekarza.
A.

karo2 Dodane ponad rok temu,

Re: sauna

Sauna jest zabroniona, ja też do niej tęsknię. Jeżeli jesteś a 30 tyd. bobasem to jeszcze troche wytrzymasz bez tej rozkoszy! Płód – nie posiada odporności na zmiany temperatur, przegrzanie może prowadzić do utraty ciąży.
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: sauna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
BRAWO DZIEWCZYNY!!
w poscie " co wy tu wypisujecie" poruszyłam temat który drażni niektóre dziewczyny z mojego środowiska i chciałam zobaczyc jak jest naoradwe, czy tylko u nas jest to taki
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Laparoskopia
Witam, w związku z podejrzeniem endometriozy (na 99%) :-(( czeka mnie laparoskopia. Przeczytałam o niej już chyba wszystko bo jestem osobą nie lubiącą być zaskakiwaną (przynajmniej niemile). Wiem, że czeka
Czytaj dalej