Forum: Polecam

Ściereczke do sprzatania…

z mikrofibry.
Kupiłam wczoraj (z przymrużeniem oka bo nie wierzyłam że taka super) z polecenia koleżanki w supermarkecie – w kwadratowym kartonowym opakowaniu, wygląda jak frotta, opakowanie ma napis “micro fibre” i wycięty otwór w kształcie kropli.
Producent: Herba Drug.
Kosztowała 12 zł z groszami.
Czyści się nią WSZYTKO na sucho lub zwilżoną wodą – bez żadnych detergentów, mleczek itepe, JEST REWELACYJNA – nie fruwają żadne paprochy, niteczki, wszystko lśni i nie pozostaje żaden pyłek, doczyściłam nawet na sucho upaćkana klawiaturę, mamy problem z fruwającymi psimi włosami (mamy bokserkę, krótki włos) – przyczepia się toto wszędzie – meble, telewizor … – jak narazie wygląda wszystko super.
Podobno ostawia jakiś filtr zapobiegający ponownemu kurzeniu się.

Agata + Ania 13.IX

Edited by shibaa on 2004/07/11 15:26.

4 odpowiedzi na pytanie: Ściereczke do sprzatania…

pikpok Dodane ponad rok temu,

Re: Ściereczke do sprzatania…

Te ściereczki są faktycznie super, ale radziłabym je prać po użyciu we wrzątku (jub bardzo gorącej wodzie z dodatkiem mydła) inaczej po jakimś czasie stają się siedliskiem bakteriii, zwykłe płukanie i pranie w ciepłej wodzie nic nie daje. Sama używam ich od jakiegoś czasu i mam już to spraawdzone z każdej strony .

Aga i Olo 11.01.2002

[Zobacz stronę]
shibaa Dodane ponad rok temu,

Re: Ściereczke do sprzatania…

Na zakończenie sprzątania włożyłam ją do pralki 🙂

Agata + Ania 13.IX

pikpok Dodane ponad rok temu,

Re: Ściereczke do sprzatania…

Jeżeli nie nalałaś płynu do płukania to OK :), jeżeli jednak nalałaś albo używasz proszka ze środkami zmiękczającymi to już możesz się pożegnać z cudownymi właściwościami ściereczki. Celowo pisałam o mydle 🙂 Ja mam już to wszystko wypróbowane 🙂

Aga i Olo 11.01.2002

[Zobacz stronę]
Dodane ponad rok temu,

Re: Ściereczke do sprzatania…

takie sciereczki z mikrofibra produkuje tez Raypat czy cos takiego ?(nie wiem jak sie pisze) moja tesciowa zakupila caly komplet tych szmatek za..ło maj gad – kilkaset zlotych!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Ściereczke do sprzatania…

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
bardzo dziwna @!
Dziewczyny, po zabiegu łyzeczkowania dostałam @ po 9 tygodniach.Trwała 2 dni ,później przerwa{kolejne 2 dni} a nastepnie pojawił się wręcz krwotok{ podpaska na pół godziny} , który trwa już 4-ty
Czytaj dalej
A-psik: moje dziecko jest uczulone…
Czy to alergia ???
Od trzech dni Adus ma wodnisty katarek, a jedno oczko mu spuchlo, zrobilo sie czerwone i bardzo lzawi. Czy to moze byc alergia? [img]http://foto.onet.pl/upload/49/27/_152454_s.jpg[/img] Jola i Adrianek (30.10.2000)
Czytaj dalej