sen niemowlaka

Cześć dziewczyny.

Cały czas o tym myślę wiec postanowilam napisać zamiast się dołować. Spędziłyśmy 2 dni w szpitalu przez biegunkę z młodszą córą. Spała tam różnie, do południa razcej posypiała po poludniu była na czuwaniu, czyli norma. Po powrocie do domu czyli 3 dni, mała śpi praktycznie cały czas z pobudką na jedzenie. Chodzę obserwuję ale nic nie widać żeby sie dzialo ale niepokoi mnie jej ciągly sen. Starsza tak ładnie nie spała. Nie chcę latać co tydz do lekarza bo ostatniwego wirusa wlasnie przyniosta z przychodni. A jak jest u was?? Czy spokojny sen 2 mies dziecka to powod do zmartwienia??

Ps. zapomnialam dodac ze noc przesy[ia rowniez ladnie, oraz to bze zaczela w szpialu brac wit b6 i kwas foliowy na niedokrwistosc a tam w ulotce pisza o nadmiernej sennosci lub wrecz odwrotnie. wariuje juz od tego wszystkiego.
A zresztą większość z nas ma problem z “niespaniem” a ja wrecz odwrotnie 🙁

Kasia, Kinga 27.04.2004, Dagmara 19.04.2007

Edited by denonka on 2007/06/29 15:41.

1 odpowiedzi na pytanie: sen niemowlaka

mamamalinki Dodane ponad rok temu,

Re: sen niemowlaka

myślę, że tak na wszelki wypadek – spytaj, przynajmniej zadzwoń do jakiegoś lekarza i spytaj o tę senność dziecka. Rozumiem ciebie, że się martwisz, ja też bym się martwiła. Powiedz co podajesz dziecku i jakie są ostatnio objawy, niechby się wypowiedział?

Znasz odpowiedź na pytanie: sen niemowlaka

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
5 dni starchu
juz myslalam ze bede musiala sie pozegnac z tym forum,przezylam horror,myslalam ze juz wszystko stracone... przed 2 tygodniami zostalam wypisana ze szpitala po 3 dniowym pobycie,tak jak pisalam juz we wczesniejszych
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Październik2007 wakacyjnie :-)
Trzecie - wakacyjne spotkanie z przyszłymi mamami. [b] Październik 2007 [/b] Siedem brzuszków już ujawniło co w sobie kryją: na razie 2 dziewczynki i 5 chłopców! 1) 2.10 - [b]
Czytaj dalej