sinlac z mlekiem?

Ostatnio kombinuje jak urozmaicić codzienne kaszki. Ponieważ podaje tylko kukurydziane i ew. Nestle Bifidus to mam dosyć ograniczony repertuar. Czasami dodaje jakieś owocki, ale ostatnio wymysliłam sobie, że dam im sinlac, którym tak sie podobno dzieci zajadają. Chłopcy nie mają żadnych skłonności alergicznych więc nie ma powodów aby nie jedli mleka (mojego).
Czy są jakies przeciwskazania do zrobienia tej kaszki na mleku. Jesli któraś z Was próbowała to jaka wyjdzie konsystencja, bo u mnie wchodzą generalnie te bardziej gęste. Czy nie ma poroblemów z zaparciami, bo to przeciez na mące ryżowej.
Troche drogi produkt i wolałabym nie kombinować na chybił trafił.

Dorota i Kuba&Bartek (17.08.03)

5 odpowiedzi na pytanie: sinlac z mlekiem?

chmurka Dodane ponad rok temu,

Re: sinlac z mlekiem?

sinlac tylko z wadą sie robi…my niestety i jego też nie możemy używać, bo mała ma uczulenie na ryż

CHMURKA I KLAUDIA 13.09

dorocia Dodane ponad rok temu,

Re: sinlac z mlekiem?

Ale dlaczego tylko z wodą? Oczywiste jest jeśli chodzi o dzieci alergiczne, ale ja chcę go użyć poprostu jako innego rodzaju kaszki.
Nie wyjdzie czy zaszkodzi?

Dorota i Kuba&Bartek (17.08.03)

fame Dodane ponad rok temu,

Re: sinlac z mlekiem?

jeżeli byś mieszała sinlac ze swoim mlekiem to sądze że można, napewno nie można go mieszać z mieszanką np. bebilonem. Sinlac tak jak i bebilon zawierają podobny skład witamin i zmieszanie mleka sztucznego z sinlaciem powoduje mieszankę wybuchową witamin.

fame i Krzysio 20.07.03

karolka Dodane ponad rok temu,

Re: sinlac z mlekiem?

Na opakowaniu Sinlaca jest napisane, zeby nie mieszac go z mlekiem. A dlaczego – nie wiem. A co do zajadania się to jakoś Izie do gusty nie przypadł, ale moze spróbujemy jeszcze raz?

Karolka i Izabelka 01.08.03

figa Dodane ponad rok temu,

Re: sinlac z mlekiem?

I bombę kaloryczną 😉

Beata i Ptysia (30.01.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: sinlac z mlekiem??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
"pan Królik jest chory?"...
może to trochę nie miejsce na takie "wyznania" ale... mamy w domu Królika. tzn Pana Królika. Panisko cholerne jadało tylko jeden rodzaj karmy (granulat firmy witapol). marchewka be, sianko be, jabłko
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Zyczenia wielkanocne-moze ktos chce?
Wkleje tutaj moze ktos skorzysta. Z okazji świąt Wielkanocnych, życzę Ci (Wam) skaczącego zajączka, kolorowych pisanek i mokrych niespodzianek w lany poniedziałek ;) Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie,
Czytaj dalej