skąd się biorą dzieci:-))

>> Krzys, 6 lat
>> Ale z pana dzieciak! Dzieci biora sie z brzucha mamy. A w brzuchu mamy sa rózne skladniki. Komórki, ale nie takie do rozmawiania…
>>
>> Julcia, 5 lat
>> Dzieci? Jakby Ci to powiedziec? Z jedzenia sie robia, z picia niektórego, z komórek.. Jakich? witaminowych. W kapuscie sa witaminy. W owocach tez. Musi byc duzo witamin.
>>
>> Nikola, 6 lat
>> Zeby urodzic dziecko, trzeba sie dobrze odzywiac. Jesc banany, sliwki, jablka… Az brzuch bedzie duzy. Ale zadnych slodyczy. Dlaczego? Bo wtedy sie popsuje raczka.
>>
>> Piotrus, 4 lata
>> Dzieci biora sie z gadania. Kiedys mama mówila do taty: Ty nie gadaj tyle, tylko uwazaj, bo z tego gadania beda dzieci. Ale tata chyba tak specjalnie sie zagadal, bo na urodziny dostalem braciszka zamiast pieska.
>>
>> Ola, 5 lat
>> Dzieci dostaje sie za kare. Jak bylam na wakacjach u cioci, to ciocia mówila do wujka: Lepiej badz dzis grzeczny, chyba, ze chcesz miec drugie dziecko. Wujek potem byl caly dzien na grzybach.
>>
>> Jas, 6 lat
>> Na dziecko trzeba sie zapisac do szpitala. Najpierw do szpitala idzie mama, a potem tata idzie z kwiatami. Tata musi mame wypisac ze szpitala i wtedy, razem z mama, dostaje od szpitala dziecko. A kwiaty zostaja w szpitalu.
>>
>> Justynka, lat 5
>> Dzieci sie klonuje. Trzeba isc do parku na spacer, nazbierac tych motylków do przyklejania do nosa, wydlubac ziarenka i polknac. I te klony potem rosna w brzuchu u mamy. U taty nie, bo tata nie ma czasu na
>spacery.
>>
>> Mareczek, lat 6
>> Slyszalem, ze dzieci sie rodza z plemników. Plemniki to takie ziarenka, które trzeba zasiac, a potem sie czeka dziewiec miesiecy. Trzeba najpierw wstrzyknac do pupy, najlepiej u lekarza.

>> Sonia, lat 5
>> A na podwórku mówili, ze dzieci biora sie z seksu. Pan i pani ida na spacer, biora sie za rece, patrza i potem daja sobie buzi. I to jest seks. A jak ten seks robi mama i tata, to potem jest dziecko.
>>
>> Kasia, lat 6
>> Cos ty, to nie zaden seks, seks jest na golasa i z seksu nie ma dzieci. Mama i tata musza byc w ubraniu, to moga sie calowac i wtedy jest milosc. I z tej milosci biora sie dzieci potem.

https://circles2.fertilityfriend.com/home/2e157

Edited by Maya on 2003/09/19 21:58.

3 odpowiedzi na pytanie: skąd się biorą dzieci:-))

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: skąd się biorą dzieci:-))

ach te slodkie niewinne dzieciaczki:)

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: skąd się biorą dzieci:-))

Mi się najbardziej podoba wersja Kasi lat 6. bo o tej jednej ważnej rzeczy Miłości niektórzy rodzice zapomnieli dzieciom powiedziec.
No i wersja Jasia lat 6. Tak tak kwiaty muszą zostać w szpitalu. To takie zabobony.

inka-24 Dodane ponad rok temu,

Re: skąd się biorą dzieci:-))

Widzicie? A my tak długo się staramy! Trzeba było odrazu spytać dzieci – one wszystko wiedzą najlepiej!
Chyba spróbuję tej wersji z klonowaniem – tylko muszę znaleźć czas na spacer! Muszę zabrać się do tego sama, bo mój mężuś nie ma czasu – naprawdę!
Pozdrowionka od Inki

Znasz odpowiedź na pytanie: skąd się biorą dzieci:-))

Dodaj komentarz

Karmienie
poradzcie dot. karmienia
dziwczyny jestem swieza mamusia prawie dwutygodniowej alicji, mam problem dotyczacy karmienia: wydaje mi sie ze malej jest malo mleka z cyca dwa jej niewystarczaja, wczesniej przespala 3 godzinki a teraz
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Karmienie piersią :) hihihi
W poczekalni siedziala kobieta z dzieckiem na reku i czekala na doktora. Gdy ten wreszcie przyszedl, zbadal dziecko, zwazyl je i stwierdzil, ze bobas wazy znacznie ponizej normy. - Dziecko
Czytaj dalej