Skąd ta biegunka?

Dziewczyny, może Wy coś wymyślicie. Synek przechodzi z cyca na butle(cyca dostaje na noc), pierwszy tydzień pił Nan2 po paru dniach dostał biegunki, ale nie jest tak strasznie, robi 1 kupkę normalną(po obiedzie) i z 3 rzadsze. Zmieniłem na Bebiko2-bez zmian. W międzyczasie przyplątało się małe przeziębienie i podawałam mu wapno, wit C i otrivin na katar – może od tego ta biegunka. Mam iść do lekarza?(Synek ma 7 miesięcy)
A może to zęby bo czekamy?
Dzięki za wszelkie sugestie
A, dodam,że do tego mleka Nan to był przyzwyczajony bo wcześniej przez miesiąc jadł na nim kaszki.

3 odpowiedzi na pytanie: Skąd ta biegunka?

ulaluki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gagaM:Nawadniaj dziecko [usunieta nazwa produktu, powod: łamanie regulaminu] to ważne żeby nie doszło do odwodnienia. Skoro podawałaś dziecku to mleko wcześniej i nic się nie działo to raczej to nie będzie od tego. Na wszelki wypadek udałabym się do pediatry. Możesz podawać dziecku Lactoral- probiotyk, żęby odbudować florę przewodu pokarmowego.

6 postów takich samych, naprawdę wiarygodne te posty!

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ulaluki:6 postów takich samych, naprawdę wiarygodne te posty!

takie ładne kreowanie swiadomosci klienta 😉

w sprawie reklamy ww. leków proponuje sie zgłosic do admina

elwi Dodane ponad rok temu,

A ja tylko dodam, że to zęby były:)

Znasz odpowiedź na pytanie: Skąd ta biegunka?

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
HSG (badanie drożności jajowodów)
Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z Was udało się zajść w ciąże dzięki temu badaniu? Podobno nawet dzięki samemu badaniu udaje się coś przeczyścić, czy to prawda???
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
potrzebuję rady
cześć dziewczyny:) proszę powedzcie mi co podajecie swoim maluchom gdy mają problemy z brzuszkiem. Generalnie chodzi mi o "toaletę". Moja Natalka ma często problemy z załatwieniem się, zwłaszcza jak zje troszkę
Czytaj dalej