skracanie szyjki macicy

witam wszystkie przyszłe mamusie!!!
Jestem trochę załamana…mam w poniedziałek iść do szpitala na założenie szwu…niewiem co mnie czeka..czy będę mogła po zabiegu korzystać z toalety …to dla mnie ogromny problem
Czy któraś z was to miała?proszę odpiszcie jak się czułyście i ile trzeba być w szpitalu?

1 odpowiedzi na pytanie: skracanie szyjki macicy

madziki Dodane ponad rok temu,

Re: skracanie szyjki macicy

Ostatnio sporo wątków było na ten temat..
Założenie szwa to rutynowy zabieg. U mnie zakładano dość późno, bo dopiero w 28 tygodniu. Sam zabieg to kwestia 15 minut pod znieczuleniem ogólnym dożylnym – nic się nie pamięta. Potem 24h jest leżenia plackiem bez wstawania, w razie potrzeby basenik (to było dla mnie najgorsze). Ja miałam podaną jeszcze kroplówkę z fenoterolem (to chyba też prawie zawsze podają). Po kolejnych 2-3 dniach wypuszczają do domu, chyba że coś by się działo niedobrego. W moim przypadku były to kolejne dni leżenia ze wstawaniem tylko do WC (mój synek jest bardzo nisko ułożony główką w dół i jak już pisałam, to był 28 tydzień).
Jak widać wszystko jest do przeżycia. Ja rónwież bardzo się stresowałam, ale chyba bardziej pobytem w szpitalu niż samym zabiegiem. A tak przy okazji poznałam szpital, w którym chyba będę rodzić.

MAGDA

Znasz odpowiedź na pytanie: skracanie szyjki macicy

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
W końcu mamy zdjęcie !
W końcu mogę pochwalić się moim synkiem :-) Po ciężkich bojach jakie stoczyłam z komputerem jest zdjęcie mojego syneczka. Ps. Troszeczke duże ale narazie nie mam siły męczyć się dalej :-) [img]http://foto.onet.pl/upload/4/46/_228222_n.jpg[/img] Ksantia i
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Zaburzenia krzepliwosci krwi a CC
Wiecie moze jak wyglada sprawa cesarskiego ciecia u kobiety z zaburzeniami krzepliwosci krwi? [img]http://foto.onet.pl/upload/49/27/_152454_s.jpg[/img] Jola i Adrianek (30.10.2000)
Czytaj dalej