skurcze!!!

DZIEWCZYNY POMÓŻCIE MI BO NIE WIEM CO ROBIĆ.WE WTOREK WYSZŁAM ZE SZPITALA, A ZNALAZŁAM SIE W NIM PRZEZ TO ŻE MIAŁAM ZBYT SILNE SKURCZE.J(ESTEM W 27 TYGODNIU CIĄŻY)PO BADANIU LEKARSKIM OKAZAŁO SIE ŻE Z SZYJKĄ JEST WSZYSTKO WPORZĄDKU ALE LEKARZ ZABRONIŁ MI WSPÓŁŻYCIA A JA PRZEZ SWOJĄ GŁUPOTĘ WCZORAJ KOCHAŁAM SIE Z MĘŻEM. BARDZO TEGO ŻAŁUJE I GDYBYM MOGŁA TO BYM ODWRÓCIŁA CZAS ALE NIESTEY NIE MOŻNA. SKURCZE WCZORAJ STAŁY SIE TROSZKE SILNIEJSZE CHOĆ NIE BYŁO ICH DUŻO.DZIŚ JEST JUŻ LEPIEJ CHOĆ OD CZASU DO CZASU MAM SKURCZE TAKIE SAME JAKIE MIAŁAM PRZED SZPITALEM. CHOĆ POJAWIAJĄ SIE ONE WTEDY KIEDY CHODZĘ,GDY LEŻE TO SĄ MNIEJSZE. NIE WIEM CZY DZWONIC DO SWOJEGO LEKARZA I MÓWIC MU O WCZORAJSZYCH SKURCZACH CZY ZACZEKAC DO ŚRODY-WTEDY MAM WIZYTĘ?BARDZO SIE BOJE I WIEM ŻE TO JUŻ NIGDY SIĘ NIE POWTÓRZY. NADODATEK WCZORAJ WIECZOREM BOLAŁO MNIE TROCHE W PODBRZUSZU-TAKIE UCZUCIE JAK PRZED OKRESEM.A MOŻE KTÓRAŚ Z WAS TEŻ MIAŁA TAKIE SILNIEJSZE SKURCZE?DZIKUJE Z GÓRY ZA ODPOWIEDZI.

10 odpowiedzi na pytanie: skurcze!!!

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

Na podstawie własnego doświadczenia radzę zadzwonić do gina i nie czekać aż do środy
Ania


Mati 14.5 m-ca

karina5 Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

dzięki za odpowiedź.A miałaś coś podobnego (chodzi oczywiście o skurcze).Jeśli tak to opisz mi,prosze>

elach Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

Dzwoń, nie czekaj do środy! Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko będzie ok!Ela

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

Tak miałam coś podobnego, na początku zgłaszałam skurcze lekarzowi, stwierdził,że to nie są skurcze wszystko wygląda ok, tylko rozciągają się wiązadła macicy bo na skurcze to za wszcześnie. Skoro to nie skurcze to sobie dalej pozwoliliśmy na przytulanko i zaraz po przytulanku dopadły mnie takie silne skurcze (ja sobie tłumaczyłam, że to te wiązadła), które trwały z 4 godziny, dwa dni później na wizycie kontrolnej okazało się że skurcze narobiły sporo złego, szyjka zanikła, doszło do rozwarcia,nawet nie było na czym szwu założyć. Lekarz był nawet nbardzo zły, że zaraz po nie zadzwoniłam do niego, stwierdził,że jeszcze z dzień i bym urodziła. Na pozieszenie dodam, że co prawda leżąć i na lekach dotrwałam do 37 Tc
Życzę powodzenia
Ania


Mati 14.5 m-ca

karina5 Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

no to teraz dzwonie,dzieki za odpowiedź. mam nadzieje że wszystko bedzie dobrz.

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

Też myślę, że warto zadzwonić, lepiej być nadgorliwym niż coś przeoczyć.
Trzymam kciuki aby wszystko było ok
Daj znać
Ania


Mati 14.5 m-ca

sliwcia Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

Pewnie za bardzo Ci nie pomogę, ale moge zaproponować branie No-Spy (ale pewnie juz tak robisz). W 18. tygodniu miałam założony szew i od tamtej pory lekarka kazała mi brać profilaktycznie 3 * dziennie, bo no-spa działa rozkurczowo. Pewnie już bierzesz a i z lekarzem pewnie zdążyłaś sie już skontaktować, ale oprócz tego leżenie z pewnością Ci nie zaszkodzi. Mi lekarka kazała dużo leżeć (na lewym boku najlepiej). pozdrawiam serdecznie.

śliwcia, Ami i…

karina5 Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

ODRAZU WCZORAJ ZADZWONIŁAM DO SWOJEGO LEKARZA- I NA SZCZEŚCIE JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU. POJECHAŁAM DO SZPITALA I DOSTAŁAM ZASTRZYK ROZKURCZAJĄCY ORAZ LEKARZ WYPISAŁ MI LEKI ROZKURCZAJĄCE.ALE CHYBA JUŻ JEST LEPIEJ BO (aby nie zapeszać)TOO SKURCZE MI USTĄPIŁY.OD CZASU DO CZASU MAM ALE LEKARZ MÓWIŁ ŻE JEŚLI NIE BOLĄ TO WSZYSTKO OK.
TYLKO OD WCZORAJ WIECZORA BOLI MNIE ŻOŁĄDEK-TAK MYŚLĘ ŻE TO ŻOŁĄDEK BO BOLI MNIE NA SAMEJ GÓRZE I WYMIOTOWAŁAM.W NOCY JAK SPAŁAM BÓL USTĄPIŁ A DZIŚ RANO JESZCZE OLI CHOĆ SĄ MOMENTY ŻE PRZECHODZI.ZNACIE MOŻE JAKIEŚ BEZPIECZNE LEKI LUB ZIÓŁKA KTÓRE MOŻNA STOSOWAĆ W CIĄŻY?A TAK WOGÓLE TO JESTEM WAM BARDZO WDZIĘCZNA ZA RADY BO GDYBY NIE WY TO BYM PEWNIE NIE ZADZWONIŁA DO LEKARZA TYLKO BYM CZEKAŁA WIZYTY.WIELKIE DZIĘKI:)

karina5 Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

ODRAZU WCZORAJ ZADZWONIŁAM DO SWOJEGO LEKARZA- I NA SZCZEŚCIE JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU. POJECHAŁAM DO SZPITALA I DOSTAŁAM ZASTRZYK ROZKURCZAJĄCY ORAZ LEKARZ WYPISAŁ MI LEKI ROZKURCZAJĄCE.ALE CHYBA JUŻ JEST LEPIEJ BO (aby nie zapeszać) SKURCZE MI USTĄPIŁY.OD CZASU DO CZASU MAM ALE LEKARZ MÓWIŁ ŻE JEŚLI NIE BOLĄ TO WSZYSTKO OK.
TYLKO OD WCZORAJ WIECZORA BOLI MNIE ŻOŁĄDEK-TAK MYŚLĘ ŻE TO ŻOŁĄDEK BO BOLI MNIE NA SAMEJ GÓRZE I WYMIOTOWAŁAM.W NOCY JAK SPAŁAM BÓL USTĄPIŁ A DZIŚ RANO JESZCZE BOLI CHOĆ SĄ MOMENTY ŻE PRZECHODZI.ZNACIE MOŻE JAKIEŚ BEZPIECZNE LEKI LUB ZIÓŁKA KTÓRE MOŻNA STOSOWAĆ W CIĄŻY?A TAK WOGÓLE TO JESTEM WAM BARDZO WDZIĘCZNA ZA RADY BO GDYBY NIE WY TO BYM PEWNIE NIE ZADZWONIŁA DO LEKARZA TYLKO BYM CZEKAŁA WIZYTY.WIELKIE DZIĘKI:)

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze!!!

Ciesze się, że z fasoliną wszystko ok, tylko martwi mnie ten brzuchol, nie mam pojęcia jak można pomóc, pewnie dziewczyny coś podpowiedzą.
Trzymaj sie dzielnie
Ania


Mati 19.4.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: skurcze!!!

Dodaj komentarz

Karmienie
enfamil-skład
jaki jest dokladny sklad mleka enfamil i enfamil2? i czy kupuje sie go normalnie czy na recepte? bede wdzieczna za odpowiedz:)
Czytaj dalej
Dla starających się
zyczenia
Dziewczyny za kilka dni wyjeżdzam do rodziców,a potem z mezem i znajomymi ( tez straja sie o baby) na wakacje na poludnie europy. Mamy nadzieje ze zmiana klimatu zrobi
Czytaj dalej