skurcze w 17 tygodniu – jak się odczuwa?

Na ostatniej wizycie gin stwierdził, że mam zbyt krótką szyjkę, postraszył, że możliwy będzie szew (oceni w piątek, czy to potrzebne) i pytał właśnie, czy odczuwam skurcze. powiedziałam, że nie, a teraz zostanawiam się, jak właściwie odczuwa się skurcze na tym etapie ciąży? Bo w III trymestrze to wiem, że skurcze to twardnienie brzucha i ” ścisk” macicy – a teraz? Czy to mogą być takie bóle, jak podczas miesiączki? Może mi ktoś coś podpowiedzieć?

Asia, Hania 21.07.2005 i

1 odpowiedzi na pytanie: skurcze w 17 tygodniu – jak się odczuwa?

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: skurcze w 17 tygodniu – jak się odczuwa?

moje były właśnie bólami takimi jak przy miesiączce i w 19 tc bo wtedy dostałam skurczy i jak miałam wywoływany poród to też tak samo bolało + stawiał się brzuch czego nie było w 19tc za bardzo.

Znasz odpowiedź na pytanie: skurcze w 17 tygodniu – jak się odczuwa?

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
woda do picia
Od kiedy można dawać dziecku wodę butelkowaną nieprzegotowaną do picia? Sporadycznie dawałam już w awaryjnych sytuacjach i było OK, ale mam lenia i kusi mnie już żeby nie gotować. [img]/_m/dbf0fd7d20f195414fc229b42bc19c56,5,19,0.jpg[/img]11.07.05
Czytaj dalej
Karmienie
woda w kranie raz jeszcze
Do wszystkich dziewczyn które mają podobne problemy jak ja z zielonymi kopami ze śluzem spróbowałam wszystko gotować na wodzie oligoceńskiej i zadziałało poprawiło się, spróbujcie.
Czytaj dalej