Słaba druga krecha!?

Mam pewien problem, który pewnie i tak sam się rozwiązę jak pójdę do gina, ale to dopiero we czwartek o ile wcześnie nie bę[email protected]ś robiłam test, wyszła drucha krecha bladziutka ( może niektórzy by jej nawet nie zobaczyli). Ale jesli się rzeczywiście pokazała to zanczy żę:
a) ciąża jest wczesna??
b)mam mały poziom tego H-coś tam (zaraz sprawdzę jak to się nazywa), a jeśli tak to czy to jest niebazpieczne w jakiś sposób???

Raczej na wczesną to mi chyba nie może wyglądać, bo przytulanko było od 11 do 16 dc i 26- ale to 26 to raczej odpada, bo owu raczej czuję, bolą mnie jajniki. Cykle mam ostatnio 28 dniowe. A dziś jest 30 i @ nie ma. Napiszcie coś to tym.

9 odpowiedzi na pytanie: Słaba druga krecha!?

anaim Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Powiem Ci tylko tyle, że moja znajoma, która nieplanowała ciąży, domyśliła się, że jest w stanie błogosławionym bo bardzo spóźniał jej się okres. Zrobiła test i wyszły jej dwie krechy, z tymże też jedna blada, a dziś dzieciątko ma już dwa lata i niedługo będzie miało rodzeństwo.
A moja podpowiedź pewnie będzie dla Ciebie oczywista, poczekaj pare dni zrób kolejny test, a wszystko się wyjasni. No i to co dziewczyny tu polecają najlepiej dla pewności zrobić test z krwi.
Życzę byś jak najszybciej potwierdziła, że to ciąża.
Ania

jaewa Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Nie chcę jeszcze gratulować, żeby nie zapeszać, ale to co piszesz brzmi całkiem, całkiem…

EwA

devilry Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Ja tez tak mialam !! Post pt. “Kreski blady cien”

Rybcia

matylda03 Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Nawet jeśli pójdziesz w czwartek do gina to może być za wcześnie żeby “zobaczyć” ciążę – najlepiej zrób test z krwi -zbadaj poziom bHcg i progesteron i wszystko będzie jasne. Życzę Ci żeby to była ciąża.
Pozdrawiam i daj znać co postanowiłaś.

matylda

domi Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Niezmiernie rzadko zdarzają się przypadki fałszywego testu pozytywnego. Jeżeli wychodzi Ci chociażby cień drugiej kreski, to na pewno jesteś w ciąży ale na USG jest jeszcze za wcześnie, nic nie zobaczysz. Teraz możesz tylko zbadać krew w celu oznaczenia poziomu HCG (ilościowo) oraz progesteronu, który jest odpowiedzialny za utrzymanie ciąży. Trzymam kciuki!

Dominikka +

anecia Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Trzymam mocno kciuki. Najlepiej jednak zrób test z krwi, to wtedy będzie wiadomo.

Pa, pa

Necia

nermil Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Kupiłam kolejny test i zrobię go jutro (jak wytrzymam), a później i tak pójdę do lekarza, chyba że @ zawita. Zaczyna mnie boleć brzuch z nerwów. PA

anaim Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Nermilku nie denerwuj się tak, bo wszystko się już wkrótce wyjaśni (potwierdzi), a po co “denerwować” dzidziusia. Wydaje mi się, że druga krecha nie pojawia się od tak. Najlepiej to wymyśl sobie jakieś zajęcie, żeby się tak nie stresować. Wszystko będzie dobrze.

Ania

docia28 Dodane ponad rok temu,

Re: Słaba druga krecha!?

Trzymam kciuki chociaz ja miałam w zeszłym miesiącu podobna sytuacje tez miałam 2 krechy z tym ze jedna ledwo widoczna moze tylko ja ją widzialam niestety nic z tego nie wyniknęło ale Tobie sie uda bądz dobrej myśli Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Słaba druga krecha!?

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Zabawki do smaolotu. Pomóżcie!
Dziewczyny mam goraca prosbe. W sobote wracam z Natalia do Stanow i aby nie powtorzyl sie horror jaki przezylam podczas lotu do Polski(czyli histeria z powodu przymusowego siedzenia w pasach-turbulencje),
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jak leczyć CYTOMEGALIĘ?
Moje 6-cio tygodniowe dziecko ma cytomegalię - klasę IGG 179,9 (wcześniej było 54), klasa IGM jest ujemna. Co to znaczy, czy to jest niebezpieczne dla rozwoju dziecka, jak to leczyć.
Czytaj dalej