Śliczny horoskopik ;)

Znalazłam śliczny horoskop:

BARAN (21.03 – 20.04) – Urodzeni pod znakiem barana, są z natury ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem można skłonić Barana do przyswojenia minimum wiedzy. W pracy osoby spod tego znaku dzięki swojej tępocie dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i przy najmniejszym pretekscie wywołują karczemne burdy i pijatyki. Na szczęście żyją krótko. Plują.

BYK (21.04 – 21.05) – Wdzięk powiatowego Casanowy i skłonności homoseksualne. Niczym nie zmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi się mizdżyć. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.

BLIZNIETA (22.05 – 21.06) – Ludzie spod tego znaku nie osiągają wogóle dojrzałości, zarówno intelektualnej jak i uczuciowej. Jedynie co naprawdę potrafią to raz w tygodniu wypełnić kupon totolotka. Niezdarnie ukrywają, że największą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, że kradnie. Koniecznie rewidować przed wyjściem.

RAK (22.06 – 22.07) – Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod tym znakiem oszukują, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeżeli rak twierdzi, że ceni twoją przyjaźń, to możesz mieć pewność, że przed godziną napisał na ciebie donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą. Po 25 roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby.

LEW (23.07 – 23.08) – Urodzeni pod znakiem Lwa od dzieciństwa mają skłonności do narkomanii, pijaństwa, najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i uwielbiają stawać przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy w szczęściu nie uczestniczą.

PANNA (23.08 – 22.09) – Przez całe życie towarzyszy im stress wynikający z seksualnego niewyżycia. Sprawa jest beznadziejna, bo Panna zarówno rodzaju żeńskiego jak i męskiego jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogół w klinikach nerwic. Umysłowo panna pozostaje 100% dziewicą.

WAGA (23.09 – 23.10) – Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby się urodzić pod tym znakiem. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamieć, wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, a ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to co Wagi mają i to czego nie mają – są idealnymi małżonkami.

SKORPION (24.10 – 22.11) – Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że w licznych niepowodzeniach Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością opluwa wszystkich dookoła. Po cichu dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

STRZELEC (23.11- 21.12) – Osobnik spod tego znaku ma dużo energii i pomysłowości – urodzony działacz społeczny. Oczywiście, do czego się nie weźmie – spieprzy. W dzieciństwie zabiera najmłodszym cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podglądania w toaletach. Na starość spisuje wspomnienia, od początku do końca zmyślone.

KOZIOROZEC (22.12 – 20.01) – Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować wszystkie Koziorożce. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież i gwałci staruszki, póki nie popadnie w impotencję. Nadaje się do kopania rowów i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

WODNIK (21.01 – 20.02) – Ma pociąg do gastronomii kategorii IV. Nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Meżczyźni spod tego znaku wcześniej czy później okazują się ekshibicjonistami a kobiety nimfomankami.W zakładach penitencjalnych czują się nieźle.

RYBY (21.02 – 20. 03) – Bez przerwy udają. Ciągłe niepowodzenia i nieporozumienia w pracy i w domu.
Prochu na pewno nie wymyślą. Ryba sprawdza sie wyłącznie jako kontroler biletów. Lubi pornografię. Broń Boże nie dopuszczać do urządzeń bardziej skomplikowanych niż tłuczek do kartofli, bo zepsuje. Znak sprzyjający – żaden.

PS. Ja jestem spod BARANA 🙂 Pluję.

Beata i Ptysia (30.01.03)

5 odpowiedzi na pytanie: Śliczny horoskopik ;)

 1. Re: Śliczny horoskopik 😉

  Ja tez jestem BARANKIEM,ale nie pluje

  Agness i VIKTORIA (28.08.2003)

  • Re: Śliczny horoskopik 😉

   i ja też jestem baranek. I też nie pluję 🙂

   Kasia mama Pawełka

   • Re: Śliczny horoskopik 😉

    Jestem Blizniakiem, ale nie dlubie w nosie i nie kradne!!:)

    Brenda i Natalia

    • Re: Śliczny horoskopik 😉

     …ten dla lwa nawet się zgadza… No moze oprócz tej szkoly;-))

     Ola i Igorek 25.03.2003

     • Re: Śliczny horoskopik 😉

      hihi ja tez baran 31.03

      CHMURKA I KLAUDIA 13.09

      Znasz odpowiedź na pytanie: Śliczny horoskopik ;)

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo