Śliczny horoskopik ;)

Znalazłam śliczny horoskop:

BARAN (21.03 – 20.04) – Urodzeni pod znakiem barana, są z natury ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem można skłonić Barana do przyswojenia minimum wiedzy. W pracy osoby spod tego znaku dzięki swojej tępocie dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i przy najmniejszym pretekscie wywołują karczemne burdy i pijatyki. Na szczęście żyją krótko. Plują.

BYK (21.04 – 21.05) – Wdzięk powiatowego Casanowy i skłonności homoseksualne. Niczym nie zmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi się mizdżyć. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.

BLIZNIETA (22.05 – 21.06) – Ludzie spod tego znaku nie osiągają wogóle dojrzałości, zarówno intelektualnej jak i uczuciowej. Jedynie co naprawdę potrafią to raz w tygodniu wypełnić kupon totolotka. Niezdarnie ukrywają, że największą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, że kradnie. Koniecznie rewidować przed wyjściem.

RAK (22.06 – 22.07) – Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod tym znakiem oszukują, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeżeli rak twierdzi, że ceni twoją przyjaźń, to możesz mieć pewność, że przed godziną napisał na ciebie donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą. Po 25 roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby.

LEW (23.07 – 23.08) – Urodzeni pod znakiem Lwa od dzieciństwa mają skłonności do narkomanii, pijaństwa, najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i uwielbiają stawać przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy w szczęściu nie uczestniczą.

PANNA (23.08 – 22.09) – Przez całe życie towarzyszy im stress wynikający z seksualnego niewyżycia. Sprawa jest beznadziejna, bo Panna zarówno rodzaju żeńskiego jak i męskiego jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogół w klinikach nerwic. Umysłowo panna pozostaje 100% dziewicą.

WAGA (23.09 – 23.10) – Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby się urodzić pod tym znakiem. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamieć, wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, a ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to co Wagi mają i to czego nie mają – są idealnymi małżonkami.

SKORPION (24.10 – 22.11) – Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że w licznych niepowodzeniach Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością opluwa wszystkich dookoła. Po cichu dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

STRZELEC (23.11- 21.12) – Osobnik spod tego znaku ma dużo energii i pomysłowości – urodzony działacz społeczny. Oczywiście, do czego się nie weźmie – spieprzy. W dzieciństwie zabiera najmłodszym cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podglądania w toaletach. Na starość spisuje wspomnienia, od początku do końca zmyślone.

KOZIOROZEC (22.12 – 20.01) – Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować wszystkie Koziorożce. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież i gwałci staruszki, póki nie popadnie w impotencję. Nadaje się do kopania rowów i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

WODNIK (21.01 – 20.02) – Ma pociąg do gastronomii kategorii IV. Nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Meżczyźni spod tego znaku wcześniej czy później okazują się ekshibicjonistami a kobiety nimfomankami.W zakładach penitencjalnych czują się nieźle.

RYBY (21.02 – 20. 03) – Bez przerwy udają. Ciągłe niepowodzenia i nieporozumienia w pracy i w domu.
Prochu na pewno nie wymyślą. Ryba sprawdza sie wyłącznie jako kontroler biletów. Lubi pornografię. Broń Boże nie dopuszczać do urządzeń bardziej skomplikowanych niż tłuczek do kartofli, bo zepsuje. Znak sprzyjający – żaden.

PS. Ja jestem spod BARANA 🙂 Pluję.

Beata i Ptysia (30.01.03)

5 odpowiedzi na pytanie: Śliczny horoskopik ;)

 1. Re: Śliczny horoskopik 😉

  Ja tez jestem BARANKIEM,ale nie pluje

  Agness i VIKTORIA (28.08.2003)

  • Re: Śliczny horoskopik 😉

   i ja też jestem baranek. I też nie pluję 🙂

   Kasia mama Pawełka

   • Re: Śliczny horoskopik 😉

    Jestem Blizniakiem, ale nie dlubie w nosie i nie kradne!!:)

    Brenda i Natalia

    • Re: Śliczny horoskopik 😉

     …ten dla lwa nawet się zgadza… No moze oprócz tej szkoly;-))

     Ola i Igorek 25.03.2003

     • Re: Śliczny horoskopik 😉

      hihi ja tez baran 31.03

      CHMURKA I KLAUDIA 13.09

      Znasz odpowiedź na pytanie: Śliczny horoskopik ;)

      Dodaj komentarz

      Mozarella w ciąży

      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

      Czytaj dalej →

      Ile kosztuje żłobek?

      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

      Czytaj dalej →

      Dziewczyny po cc – dreny

      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

      Czytaj dalej →

      Meskie imie miedzynarodowe.

      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

      Czytaj dalej →

      Wielotorbielowatość nerek

      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

      Czytaj dalej →

      Ruchome kolano

      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

      Czytaj dalej →
      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo
      Enable registration in settings - general