Słodkie kilogramy:)

Witam, jak pozbyć się tych słodkich kilogramów po ciąży. Wiem że ten temat to taka nuda, pewnie pojawił się tu i ówdzie ale chodzi mi o tabletki które w tym pomagają, słyszłam o jakimś płynie co też korzystnie wpływa na to. Wiem że najlepsza jest dieta i ruch :D:D. Oczywiście się z tym zgadzam! A znacie jakieś medykamenty? Ja brałam kiedyś meridie (wiele osób znajomych bierze i chudną nie samowicie) ale mi szkodziła. Macie jakieś inne pomysły??

2 odpowiedzi na pytanie: Słodkie kilogramy:)

joannar Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez magdaimateusz:Witam, jak pozbyć się tych słodkich kilogramów po ciąży. Wiem że ten temat to taka nuda, pewnie pojawił się tu i ówdzie ale chodzi mi o tabletki które w tym pomagają, słyszłam o jakimś płynie co też korzystnie wpływa na to. Wiem że najlepsza jest dieta i ruch :D:D. Oczywiście się z tym zgadzam! A znacie jakieś medykamenty? Ja brałam kiedyś meridie (wiele osób znajomych bierze i chudną nie samowicie) ale mi szkodziła. Macie jakieś inne pomysły??

No zapraszam 🙂

magda Dodane ponad rok temu,

Dziękuję:)

Znasz odpowiedź na pytanie: Słodkie kilogramy:)

Dodaj komentarz

Polecam
ksiazki szukam
ksiazke jakas sensacyjna? dla taty. lubil ludlumy i te wszystkie tozsamosci bourne'a. woloszanskiego..
Czytaj dalej
A-psik: moje dziecko jest uczulone…
pierwsze testy skórne
udało się!dzisiaj Lidce zrobiliśmy pierwsze testy skórne-rano przygotowalam Lidke do testow,opowiedziałam jej co pani doktor bedzie robiła i Lidka spokojnie przeszla robienie testów,wyszło nam uczulenie na sierść psa,roztocza, za 2
Czytaj dalej