Spacery

Dziewczyny, powiedzcie proszę, przy jakiej najniżej temperaturze wychodzicie na spacer z maluchami. Moja Natalia skończyła 2 m-ce. Ja słyszałam – max. – 10 st. kiedy świecie słońce, max. – 5 przy silnym wietrze. Ale i na ten temat są chyba różne opinie u pediatrów. Koleżanka usłyszała- max. -5.

4 odpowiedzi na pytanie: Spacery

Dodane ponad rok temu,

Re: Spacery

Ja wychodzę do -10st.C, wtedy jest zdrowe powietrze, no ale duży wiatr obniża rzeczywistą temp. i faktycznie -5st.C wystarczy, by nie wyjść z maleństwem.

Buziaczki,
Asia i Julia (4 miesiące)

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Spacery

Mysle, że -5 będzie akurat……zwłaszcza, że Twój dzidziuś jest jeszcze bardzo mały…….może nie poradzić sobie z niższą temperaturą…………..ale możesz robić to co ja…..wsadzić malucha do wózka i trzymać przy otwartym oknie……….będzie wtedy w sam raz…………….

okropnie tłusta Julka, mama 5 miesięcznego Karolka

lora Dodane ponad rok temu,

Re: Spacery

No tak, ale jak ostatnio tak zrobiłam tak strasznie wyziębiłam mieszkanie że nie mogłam się rozgrzać do wieczora, a mała smacznie spała przy otwartych drzwiach balkonowych ze dwie godziny, oczywiście ubrana prawie tak ciepło jak na spacer.

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: Spacery

ja slyszalam do -10…..i ja tak wychodze tylko ze moja ewa jest juz duza;-))
najlepiej jak wyjdziesz na balkon i sprawdzisz jhaka faktyczna jest tem na dworze…..matka ma intuicjie

MAMA ZABKUJACEJ PRAWIE ROCZNEJ EWUNI

Znasz odpowiedź na pytanie: Spacery?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Nisko umieszczone łożysko
Kochane Mamusie! Wczoraj podczas wizyty lekarz "lekko" mnie wystraszył, bo okazało się,że moje łożysko jest zbyt nisko umiejscowione. Narazie mam czekać i leżeć ( juz się przyzwyczaiłam - leżę od początku
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czy robicie??????????
Czy wstajecie rano i robicie swoim mężom śniadanie noi kanapki na drugie śniadanie. Wiadomo kazda z nas marzy żeby pospać jak najdłużej więc co zrobić jak mąż idzie do pracy
Czytaj dalej