spadek apetytu

ostatnio Pawełek stracil apetyt…odwraca głowę i nie chce jeść jogurtu, chleba, herbatników. Nie wciskam mu na siłę, bo wiem, ze w tym wieku tak bywa…Obawiam sie tylko czy nie ma za duzych przerw między posiłkami….między sniadaniem, a obiadem jadał jakieś przekąski…teraz nie chce….
nadrabia za to piciem (wiadomo upały). Jak to jest u Was? jakie przerwy między posiłkami mają wasze dzieciaczki?

Magda i Pawełek ur. 29.11.2002

2 odpowiedzi na pytanie: spadek apetytu

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: spadek apetytu

ja juz powinnam dawno rwać sobie włosy z głowy, gdzie tam łysa chodzić :))) Zuzanka w upalne dni potrafi żyć mlekiem które spija rano i wieczorem, a w ciagu dnia zyje piciem i powietrzem :))

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

pepi Dodane ponad rok temu,

Re: spadek apetytu

Brak apetytu to u nas norma , Natusia a w upały też je tylko rano i wieczorem , a w ciągu dnia – picie i może kawałek np.jabłka. Podobno nie ma się czym martwić – tak mówi lekarz.

Pepi i Natusia(12.03.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: spadek apetytu

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Testy przesiewowe - raz jeszcze
hejka, wczoraj gin zostawil nas z decyzja, czy chcemy wykorzystac skierowanie na badania przesiewowe (te II st. w 14-22 tyg.). Z cala swiadomoscia, ze wysokie prawdopodobienstwo oznacza rzeczywiscie wysokie prawdopodobienstwo, a
Czytaj dalej
Dla starających się
Witam po długiej przerwie
Nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta. W marcu po dwóch poronieniach, laparoskopii, z niedomogą lutealną udało zajść mi się w trzecią ciążę. Były plamienia, brałam duphaston, ale ciąża
Czytaj dalej