specjalistki od cytomegalii!!!

Dawno się nie odzywałam, bo usilnie szukam przyczyny moich dwóch poronień. Tu moje pytanie, w jaki sposób cytomegalia wpływa na płód we wczesnej ciąży, czy wysokie miano może sie utrzymywać przez rok i jak sie tego pozbyć? Bardzo prosze o informacje, bo nie mam czasu szukać, dziś odebrałam wyniki, a jutro idę do lekarza, chyba zwariuję, tym bardziej, że ostatnio przestałam uważać i mogę być w ciąży.
Jeszcze jedno, wyszła mi wysoka prolaktyna w pierwszej połowie cyklu, ale z zajściem w ciążę nie miałam problemu, czy to też może wpływać na martwą ciążę?
Monika

Edited by monka on 2003/12/15 15:08.

4 odpowiedzi na pytanie: specjalistki od cytomegalii!!!

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: specjalistki od cytomegalii!!!

monka,

Wielką specjlistką nie jestem ale nie leczona cytomegalia może się dłuuugo utrzymywać w ograniźmie także koniecznie trzeba leczyć podwyższone IgM.
Prolaktyna utrudnia zajście w ciążę ale nie powodu jej obumarcia. Natomiast jeżeli faktycznie masz podwyższoną to upewnij się czy masz owu i może lekarz przepisze jakaś mała dawkę Bromergonu.

Będzie dobrze, więc się nie denerwuj ale koniecznie się zabezpieczajcie z mężem teraz jak wiesz, że masz cytomegalię bo jest naprawdę groźna dla płodu.

Buziak,

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

monka Dodane ponad rok temu,

Re: specjalistki od cytomegalii!!!

Dzięki Marti. Nie wytrzymałam i pojechałam do lekarza. Wysokie mam miano IgG i to podobno bardzo dobrze, a IgM do powtórki, bo przy tak wysokim IgG nie powinnam się zarazić. Co do prolaktyny, to musze poczekać, bo mam za wysoką pierwszy raz i może to tylko jeden dziwny cykl, zobaczymy w następnym. Bardziej mnie niepokoi to, że lekarz wybadał mi coś na prawym jajniku, oby nie znowu jakaś torbiel.

Monika

ika Dodane ponad rok temu,

Re: specjalistki od cytomegalii!!!

Monka wysoka prolaktyna może wpływać na ciazę niegatywnie.. prosze zapytaj o to violes, ma na ten temat więcej informacji. Wciaz o Tobie pamiętam i wciaz trzymam kciuki. Pozdrawiam cieplutko

ika z syneczkiem Igorem marcowym (28.03.2004 )

monka Dodane ponad rok temu,

do Ikkuni

Miałam nadzieję, że sie odezwiesz. Dziś byłam u lekarza i tez mi powiedział o tej prolaktynie, w kolejnym cyklu muszę powtórzyć badania. Znalazł mi tez bakterie w szyjce i zaczynam kurację antybiotykami, może jedno albo drugie było przyczyną? Cieszę się, że coś się zaczęło dziać, bo do tej pory tylko czekałam i badałam, teraz odzyskuję nadzieję.
Cały czas śledzę twoje posty, wiem, że oglądałaś swoje słoneczko ze wszystkimi szczegółami i bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. Pewnie jak ja się będę starać, to ty już będziesz mamusią, ale dobrze mieć takiego dobrego duszka, na którego zawsze można liczyć.
Pa.

Monika

Znasz odpowiedź na pytanie: specjalistki od cytomegalii!!!

Dodaj komentarz

ORGANIZACYJNE
Czy mogę zmienić hasło??
Zapomniałam hasła, jestem automatycznie zalogowana na jednym komputerze, na drugim niestety nie. Chciałabym zmienić hasło póki mogę jeszcze zajrzeć w ustawienia korzystając z zalogowanego domyślnie komputera. Czy mogę to zrobić?
Czytaj dalej
Dla starających się
Test na OWU powraca :-)
Kochane Ekspertki !! 26 dni 68 dni 25 dni - przyjmowałam Diane35 27 dni - przyjmowałam Diane35 28 dni - przyjmowałam Diane35 53 dni - od 16 dc biorę Lutenyl 39
Czytaj dalej