Forum: Polecam

Spektakle teatralne dla najnajmłodszych dzieci

Polecam Wam gorąco zabranie tych najmłodszych dzieci na spektakle teatralne. Coraz więcej jest miejsc, gdzie można na tego typu przedstawienie się udać. W Poznaniu są już takie dwa teatry. One są przygotowane przeważnie dla dzieci od roku do 4-5 lal. Ja pierwszy raz byłam na takim przedstawieniu w ramach festiwalu Malta. Ale wtedy stchórzyłam i zabrałam tylko starszą.
Wczoraj poszłam z obiema na inne przedstawienie dla najnajmłodszych. Gosia przesiedziała półgodziny wpatrzona w spektakl. Większość dzieci była podobnie zahipnotyzowana.
Tutaj możecie przeczytać o naszej wczorajszej wyprawie, jest też pod zdjęciami krótki filmik już z ostatniej minuty przedstawienia.

Teraz w Warszawie będzie. Nie wiem jak tam jest z wejściówkami. Widziałam tylko na qulturce, że jest fajny . A wśród spektakli jest poznański Teatr Atofri z przedstawieniem dla maluszków pt Jabłonka. Jak, macie okazję to przejdźcie się z dziećmi.

Znasz odpowiedź na pytanie: Spektakle teatralne dla najnajmłodszych dzieci

Dodaj komentarz

Polecam
ROBOT KUCHENNY - JAKI?
Dziewczyny, jaki robot kuchenny polecacie? Przeglądnęłam forum, ale nic nie znalazłam aktualnego... Zastanawiam się może nad jakimś Zelmerem
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Dobra odżywka/ maska - włosy wypadające, zniszczone farbowaniem - jaka????
Strasznie mam włosy osłabione. Może znacie jakąś odzywkę/maskę do włosów wypadających, wysuszonych farbowaniem, ale szybko przetłuszczających się ogólnie. Muszę podbudować włosy. Mogą być okrutnie smierdzące, ziołowe specyfiki, byle skuteczne :)
Czytaj dalej