sposob na dziewczynkę?

Witam. Chcę z mezem starac sie o drugie dziecko i bardzo chcielibysmy aby to byla dziewczynka:) wiem ze jedna z metod jest motoda owulacji. W miesiacu marzec mialam okres od 12.03 do 19.03, a w miesiacu kwiecien okres pojawil mi się 13.04 i podejrzewam ze skonczy mi sie po 6-7 dniach. Ponoc trzeba sie kochac przed 2-3 dni przed owulacja wiec jesli bede kochala sie odrazu po ookresie moze sie udac? nie wiem czy ta metoda jest skuteczna i czy w ogole sie ktorejs z was sprawdzila;)

15 odpowiedzi na pytanie: sposob na dziewczynkę?

nati Dodane ponad rok temu,

Nie sądzę, żeby Ci ktokolwiek podpowiedział jak miec dziewczynkę… My się tu staramy o DZIECKO – nieważne jakiej płci byle zdrowe!

kate84 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez rubia198823:Witam. Chcę z mezem starac sie o drugie dziecko i bardzo chcielibysmy aby to byla dziewczynka:) wiem ze jedna z metod jest motoda owulacji. W miesiacu marzec mialam okres od 12.03 do 19.03, a w miesiacu kwiecien okres pojawil mi się 13.04 i podejrzewam ze skonczy mi sie po 6-7 dniach. Ponoc trzeba sie kochac przed 2-3 dni przed owulacja wiec jesli bede kochala sie odrazu po ookresie moze sie udac? nie wiem czy ta metoda jest skuteczna i czy w ogole sie ktorejs z was sprawdzila;)

1) serduszkowanie przed owulacją (aby mieć chłopca trzeba trafić w sam szczyt owulacji)

Plemniki dzielą się na plemniki z chromosomem X i Y. Z jednych rodzą się chłopcy, a z drugich dziewczynki. Plemniki “żeńskie X” są większe, cięższe i przez to wolniejsze (wolniej docierają do komórki jajowej) ale za to dłużej żyją. Plemniki “męskie Y” żyją krócej, ale łatwiej i szybciej się przemieszczają bo są lżejsze i mają mniejsze główki.
Aby mieć dziewczynkę należy się więc kochać przed owulacją – max do 1 dnia, natomiast w trakcie owulacji należy się powstrzymać od współżycia.

2) Metoda dietetyczna

Jeśli przed poczęciem preferujesz słodkości i potrawy mleczne, prawdopodobnie urodzisz córkę. Jeśli natomiast w Twojej diecie dominują potrawy ostre, słone lub kwaśne – zostaniesz mamą chłopca.
Jeżeli przyszłym rodzicom marzy się dziewczynka, powinni oni (oboje) jeść dużo ryb, sałaty oraz pić mleko – czyli generalnie konsumować produkty bogate w wapń. Starając się o chłopca, należy jeść dużo mięsa, sodu i jaj, czyli stosować dietę wysokobiałkową. Skuteczność tej prostej metody jest imponująca – wynosi bowiem 80%.

3) Metoda Chińska

Wskazuje ona na płeć dziecka w zależności od wieku matki i miesiąca jego poczęcia. Chińczycy uważają, że metoda ta jest trafna w 99%. Została ona potwierdzona również w Stanach Zjednoczonych, tam jednak wskaźnik trafności wynosi ok. 85%. Jeśli chcesz urodzić chłopca, musisz doprowadzić do poczęcia w miesiącu oznaczonym literą M. Jeśli marzysz o dziewczynce, starania o dziecko podejmij w miesiącu oznaczonym literą K. Odpowiednich miesięcy szukaj, uwzględniając swój wiek. Tabelę możesz znaleźć w internecie 🙂

4) odpowiednie pozycje

Na dziewczynkę metoda klasyczna, na chłopca od tył.

5) in vitro / inseminacja

W USA można sobie wybrać poprzez tą metodę odpowiednią płeć – metoda ta sprawdza się w 99%.
– do inseminacji selekcjonuje się plemniki określonej płci i zapładnia się kobietę tylko plemnikami z chromosomem X lub Y (w zależności od preferencji).
– w przypadku in vitro – wybiera się określone plemniki (X lub Y).

U mnie się to nie sprawdziło – w ogóle nie mogłam zajść w ciążę, ale tobie życzę powodzenia 🙂 Metody te nie są skuteczne w 100%, ale zwiększają szanse na określoną płeć.

Pozdrawiam

ivvka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez rubia198823:Witam. Chcę z mezem starac sie o drugie dziecko i bardzo chcielibysmy aby to byla dziewczynka:) wiem ze jedna z metod jest motoda owulacji. W miesiacu marzec mialam okres od 12.03 do 19.03, a w miesiacu kwiecien okres pojawil mi się 13.04 i podejrzewam ze skonczy mi sie po 6-7 dniach. Ponoc trzeba sie kochac przed 2-3 dni przed owulacja wiec jesli bede kochala sie odrazu po ookresie moze sie udac? nie wiem czy ta metoda jest skuteczna i czy w ogole sie ktorejs z was sprawdzila;)

Mam metodę – sprawdzona w jednym przypadku 😉 Obudź męża o 3 w nocy i powiedz “teraz” 😉 ps. a tak poważnie – to jednak chyba loteria 🙂

silnytata Dodane ponad rok temu,

Zgadzam się, że o ile teoria brzmi rozsądnie, to w normalnym życiu to loteria. Trzeba by chodzić z komputerem podpiętym do naszego ciała i czujnikami, które mierzę temperaturę, ciśnienie, kwestie owulacji i setkę innych parametrów.

karolajnaa Dodane ponad rok temu,

zgadzam się z Toba, mi by chyba w ogole nie przyszlo do glowy programowac plec swojego dziecka ;p

goooosia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez karolajnaa:zgadzam się z Toba, mi by chyba w ogole nie przyszlo do glowy programowac plec swojego dziecka ;p

na tyle sie znamy na ile nas sprawdzono…
pragnienie posiadania dziecka okreslonej plci to niekoniecznie musi byc fanaberia rodzica.

andrju018 Dodane ponad rok temu,

Moja siostra stosowała głównie metodę dietetyczną i jej się udało ale może najlepiej spróbować wszystkich metod po trochu:P

fifka Dodane ponad rok temu,

Ja dalej twierdzę że to loteria… znam pare która ma już 4 synów… marzyło o dziewczynce i zdecydowało się na In Vitro z skierowaniem na płeć (wyselekcjonowali żeńskie plemniki i zapłodnili nimi komórkę) wydali KUPE KASY! No i co? Mają 5 syna… owszem pewnie jakoś tam można zwiększyć szanse ale nie wierzę że da się to określić na pewno.

katharinka Dodane ponad rok temu,

Ja sądze że nie mamy na to wpływu…i dokładnie jest to wielka loteria….

mama80 Dodane ponad rok temu,

podpiszę się pod dziewczynami. to loteria, nie wierzę absolutnie w żadne metody planowania płci.

mama80 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez fifka:Ja dalej twierdzę że to loteria… znam pare która ma już 4 synów… marzyło o dziewczynce i zdecydowało się na In Vitro z skierowaniem na płeć (wyselekcjonowali żeńskie plemniki i zapłodnili nimi komórkę) wydali KUPE KASY! No i co? Mają 5 syna….

dobre!!! nie składali reklamacji?

moniqa Dodane ponad rok temu,

Kurcze – słyszałam o różnych sposobach na określenie płci dziecka, ale głównie były to bardziej “ludowe” pomysły np. jedzenie określonych produktów 🙂 Nigdy bym jednak nie przypuszczała, że jakiś lekarz czy klinika będą naciągali ludzi na selekcjonowanie komórek i wybór płci dziecka… Ciekawa jestem ile taka przyjemność kosztuje, bo podejrzewam że niezłą kasę trzeba wydać na dziecko na zamówienie 🙂

karolajnaa Dodane ponad rok temu,

oj też jestem ciekawa! ja tez jestem z tym nieiwerzacych ;p

fifka Dodane ponad rok temu,

Nie mam pojęcia ile zapłacili… o takich rzeczach się nie rozmawia 😀

A i reklamacji nie składali bo tam się podpisuję ze jest szansa na niepowodzenie… mała ale jak widać jest

karolajnaa Dodane ponad rok temu,

nie wiem, jakoś nadal nie jestem przekonana. I jeszcze podpisywanie, że nie będą reklamacji składać… jak jakiś towar

Znasz odpowiedź na pytanie: sposob na dziewczynkę?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
nC+
jw [url]https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,130438,13648563,Tysiace_wscieklych_klientow_nC__chce_wypowiedziec.html[/url] konczy mi sie umowa miałam cyfre i sie teraz zastanawiam co zrobic przedłużać czy rezygnować? Podpisywał Ktoś umowe z nc +jak to wygląda teraz?
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
WIOSNA w ogrodzie. Co robicie?
Hej Czy ktoś już pracuje w ogrodzie? Co robicie? U nas w końcu od wczoraj pogoda sprzyjająca do pracy w ogrodzie. Mimo iż nigdy nie bardzo mogłam się z niczym rozstać - w tym
Czytaj dalej