Forum: Karmienie

sposób na pobdzenie laktacji

Dziewczyny kochane pomóżcie, nie mam pokarmu, zanika mi chyba,. Tak strasznie chciałabym karmić piersią, ale w moich piersiach jest sobie tylko od 20-60 ml mleka (odciągam pokarm, stąd wiem) a potem nic, pustka. Piję herbatkę ( a propos, kiedy ona zaczyna działac i ile moge jej wypić najwięcej w trakciednia), robię ciepłe okłady (jakie najlepsze – z pielich, w wodzie?), staram sie odpoczywać, chociaz przyznaję, jestem w stresie non stop, bo qwszytsko jest na mojej głowie, staram sie ten stres eliminować, no ale jak juz nie ma co jeśc w domu a mąż nie pojedzie na zakupy, to czego oczekiwać od mamuśki i jej cycków. Co mam zrobić? Jak pobudzić te moje piersi.
Pozdrawiam
zmartwiona mama Koli, Roberta, Cam i Sabiny

Cam

4 odpowiedzi na pytanie: sposób na pobdzenie laktacji

mamik Dodane ponad rok temu,

Re: sposób na pobdzenie laktacji

Na ten temat juz bylo wiele pytan i odpowiedzi i to bardzo dobrych, wiec dobrze byloby zebys sprobowala odszukac je sobie. Moge ci poradzic jedynie bardzo!!! czeste przystawianie dzidzi do piersi. Zaleca sie wrecz polozenie do lozka z dzieckiem na pare dni. Jest to podobniez najlepszy sposob i to chyba poradzilby ci kazdy.

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: sposób na pobdzenie laktacji

Poza tym musisz wyeliminować stres….jak ja się denerwowałam to prawie wogole nie miałam pokarmu…potem nauczyłam się wyłączać…..tak jakbym na wszystko patrzyła przez szybę…..i to pomogło….pokarm wrócił…… A po porodzie wszystko mnie wkurzało i denerwowałam, się byle czym….
No i oczywiście przystawianie do piersi…….

Coraz bardziej wyspana Julka, mama 5 miesięcznego chyba ząbkującego Karolka

pati68 Dodane ponad rok temu,

Re: sposób na pobdzenie laktacji

Przez stres pokarm nie zanika, tylko utrudniony jest jego wypływ.

Pati mlekiem płynąca i Mikołajek urodzony 15.10.2002

alicjal Dodane ponad rok temu,

Re: sposób na pobdzenie laktacji

Mi pewna aptekarka poradziła, by w ciągu dnia pic na zmianę zioła melkopędne Fito-Mix i herbatkę Hippa. No i mi pomaga. Tylko przy stresach nic nie pomaga.

Znasz odpowiedź na pytanie: sposób na pobdzenie laktacji

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
znów rozczarowanie
jestem na forum od niedawna, z Wami było mi łatwiej czekać na wynik starań, ale tak jak u Agnieszki czekało dzisiaj na mnie kolejne rozczarowanie, bo mimo jednej kreski na
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
pępuszek
Mamuski! mam pytanie...jak pilegnowałyscie kikut pępowinowy? czy przecieranie go spirytusem i dbanie o to aby go nie zamoczyc to wszystko? czy wymagane sa jakies dodatkowe zabiegi? Magda i Pawełek - termin
Czytaj dalej