Sposoby na niejadka

Witam
Moja córeczka Ola zawsze miała apetyt, ale od pewnego czasu zrobił się z niej niejadek. Właściwie to ma ochotę tylko na mleko z kaszką rano i wieczorem i to wszystko. Proponuję jej różne rzeczy: delikatne mięso, warzywa, zupy, itd., ale ona zje tylko kęs, lub dosłownie dwie łyżki i już jest najedzona. Mam nadzieję, że jej to wkrótce przejdzie.
Czy macie jakieś sposoby na zachęcenie niejadka do jedzenia?
Ja do tej pory próbowałam jej puszczać bajki w telewizji podczas jedzenia, lub MTV – którą uwielbia :), albo próbuję jej coś podać kiedy się bawi; efekt jest jednak raczej mierny.
Czekam na Wasze sposoby i pozdrawiam!

Asia mama Oleńki (19 miesięcznej)

3 odpowiedzi na pytanie: Sposoby na niejadka

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Sposoby na niejadka

ja takie okresy niejedzenia przeczekuję, jak mijają Zuzia ja za trzech :))

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Sposoby na niejadka

ja takie okresy niejedzenia przeczekuję, jak mijają Zuzia ja za trzech :))
wg mnie jest czas na zabawę i czas na jedzenie, nie ma ochoty na jedzenie to nie, nie zmuszam, nie biegam za nią, jak zgłodnieje sama przyjdzie i poprosi o “am”. Zuzia też ma takie dni że żyje poranno-wieczornym mlekiem z kaszką i powietrzem :))

melissa Dodane ponad rok temu,

Re: Sposoby na niejadka

O tak, Ola czasem przychodzi i mówi “am am”, po czym zje parę lyżek albo i nie i więcej nie chce, chociaż bywają dni, kiedy je więcej (na szczęście).

Asia mama Oleńki (19 miesięcznej)

Znasz odpowiedź na pytanie: Sposoby na niejadka

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Oddam Sorbifer Durules
Tak jak w tytule. Zostało mi po ciąży całe, nowe opakowanie (50 tabl.). (Niestety wymiotowałam po nim). Data ważności: maj 2004. pozdrawiam, Kryśka (5 cykl starań) https://www.fertilityfriend.com/home/kryska
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
POROD 29.02:04
Moze zaczne od tego ze :mieszkam w niemczech,i ciaza przebiegala bezproblemowo!!!! termin porodu mialam na 21.02.04:) ale jak to czesto bywa syneczkowi niechcialo sie wychodzic !! 23.02 gin ustalil termin
Czytaj dalej