Spotkania z ojcem po rozwodzie

Cześć dziewczyny! Problem mój polega na tym, że jestem po burzliwym rozwodzie. Mąż odszedł do innej, ale zamiast dać mi święty spokój niesamowicie się na mnie uwziął jeszcze przy tym i na każdym kroku tworzy problemy. Nigdy nie mówiłam przy Kamilu – naszym ośmiolatku – o naszych problemach, bo nie chciałam manipulować dzieckiem. Uznaję, że to dorosłych sprawy i wie na czym stoi ale nie wciągam go w te głupie gierki absolutnie, nie blokuję w żaden sposób spotkań z ojcem. Ale mam podejrzenia, właściwie nie wiem o co dokładnie. Były mąż przychodzi do nas do domu, zamyka się z małym w pokoju. Kategorycznie nie chodzi mi tu o jakieś wykorzystywanie. Ale mam wrażenie, że mówi mu coś przykrego, bo on po tych wizytach jest trochę osowiały, jakiś nieswój. Jak pytam, to nigdy mi nie udzielił odpowiedzi. A próbowałam i wprost i podchodami. Jeśli nie jest to tęsknota za „pełną” rodziną, bo nie od początku tak wyglądały jego reakcje na te wizyty, to o co może chodzić?

Wiek przedszkolny
Gdy maluch kaszle i kicha...
[COLOR=#4A5256][FONT=&quot]"Sezon” na przeziębiania zaczęty – od jesieni do później wiosny. Musimy liczyć się z tym, że nasza pociecha wróci z przedszkola z bólem gardła lub katarem. Jak zająć się takim
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Dobry radca prawny
Znacie może jakaś dobrą [URL="http://radca-az.pl/kancelaria"]kancelaria radców prawnych wrocław[/URL]? Współpracowaliście kiedyś z taka firma, którą możecie polecić?
Czytaj dalej